Keçiören Ariston Kombi Servisi 385 91 76

ariston-385
Keçiören Ariston Kombi Servisi ve Keçiören Ariston Klima Servisi hizmetleri veren Firmamız bünyesinde bulundurduğu yılların deneyimine ve bilgisine sahip teknikerleri ile sektörde öncü firma olmayı başarmıştır.

Ariston Keçiören Servisi olarak ,Yıllardır sizlere kaliteli hizmet vermeye devam ediyoruz, görüş ve düşünceleriniz bizler için çok önemlidir. Hizmet kalitemizi arttırmak için çeşitli eğitimler ile teknik ekibimizi teknolojik olarak geliştiriyoruz. Cihazlarınızda  daha uygun fiyatlar çıkartabilmemiz ve kaliteli hizmet verebilmek için sürekli kendimizi geliştiriyoruz.

Keçiören Servisi miz Ariston markalı klima ve kombilerinizin tüm bakım ve onarım hizmetlerini garantili bir şekilde yapmaktadır.Keçiören Ariston Teknik Servisi mizin yedek parça ve işçilik gibi işlemlerde 1 yıllık garanti süreci vardır. Garanti süresi içerisinde işçilik ve yedek parça yaptığımız kombi de herhangi bir sıkıntı olduğunda servisimiz garanti kapsamında ücretsiz olarak kombinizin bakımını yapmaktadır.

%100 müşteri memnuniyeti hedefiyle çalışmakta olan ve bu hedefini uzun yıllar sonunda , çok geniş bir müşteri portföyüne  sahip olarak gerçekleştiren Keçiören Kombi Klima Servisi miz aynı kalite ve disiplinle hizmet vermektedir.

 

slide1-385

Call Now Button(0312) 250 01 04