Keçiören Alarko Kombi Klima Servisi 385 91 76

alarko-385

 

Keçiören Alarko Kombi Klima Servisi olarak

Bize güvenen ve hizmet alan herkese, modern Konforlu yasamin karmasik yönleriyle basa çikmakta yardimci olurken hayattaki küçük sorunlarini çözmek ve büyük sorunlarin olusmasini engellemek için çalisiyoruz.

Her yil Yaz Veya kis mevsimi, gelmeden Alarko Klimaniza ve Alarko Kombinize genel bakim yaptirmalisiniz. Alarko Kombi Alarko Klima bakimi demek, iyi bir performans, sorunsuz bir yaz/kis sezonu geçirmek demektir.

Düzenli Olarak Senelik Periyodik bakimi yapilan Alarko Kombi,Klima  Cihazlari daha iyi performans ve daha az yakit/elektrik tüketimi saglar.

Alarko Kombi Servis Tamir ve Bakimi

Alarko Kombi ve Klima sistemleri ve enerji tasarrufu konusunda,Keçiören Alarko Servisi olarak, deneyimli ekiplerimiz ve titiz  isçilgimizle size rehberlik ve varolan sorunlariniza çözüm bulmak baslica hedefimizdir.Alarko marka kombilerinizin arizalari giderilir, bakimlari yapilir.

Alarko Klima Servis Arizalarinin Giderilmesi

Keçiören  Alarko Teknik  Servis ,Alarko klima arizalarinizda bir telefonla yaninizda.Sistemlerinizin problemsiz ve tasarruflu çalisabilmeleri düzenli periyodik bakimla mümkündür.Profesyonel seçenekler için bizi aramakta tereddüt etmeyin.Böylece giderleriniz azalacak ve sorunsuz bir sezon geçireceksiniz.

Alarko Cihazlarınızla ilgili yaptığımız işlemler ve yedek parça değişimleri 1 yıl firma garantimiz altına alınacaktır.

slide1-385

Call Now Button(0312) 250 01 04