Kayaş Protherm Kombi Servisi 385 91 76

protherm-385

 

Kayaş Protherm Kombi Servisi olarak, Siz müşterilerine en hızlı ve güvenilir hizmeti vermeyi amaçlayan firmamız Kayaş Bölgesindeki gezici servis araçlarıyla sizlere hizmet vermekten gurur duymaktadır.Isıtma sistemleri üzerine faaliyet gösteren firmamız her yerde en hızlı protherm servis hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Kayaş Protherm Servis hizmetleri ile 7 gün 24 saat gece gündüz hizmet vermekteyiz.

Protherm Kayaş Servisi kadromuz sizlere en güvenilir hizmeti sunmak amacıyla alanında uzman tekniker ve teknisyenlerden oluşmaktadır.Size bir telefon kadar yakın olan firmamız ihtiyaç duyduğunuzda uzmanlarımız aracılığıyla en hızlı şekilde kombi tamiri ve kombi bakımı ile ilgili yaşadığınız sorunları çözümleme konusunda iddialıdır.Isıtma sistemlerinizde en yüksek seviyede performans almanız amacını taşımaktayız. Üstelik yaptığımız işin garantisini de verdiğimiz için birçok kombi teknik servisine göre daha çok yaptığımız işe güvendiğimizi kanıtlamaktayız.

Kayaş Kombi Servisimiz tarafından tamir edilen ve değişen parça yapılan işlem tarihinden itibaren 1 yıl garanti kapsamındadır.

slide1-385

Edit

slide1-385

Call Now Button(0312) 250 01 04