Kayaş Bosch Kombi Klima Servisi 385 91 76

bosch-385

 

Kayaş Bosch Kombi Klima Servisi  Bosch Kombi Servisi ve “Bosch Klima Servisi” alanlarında gerek yedek parça gerekse Tamir servis Bakım konularında Yılların vermiş olduğu iş deneyi mi ile her türlü desteği vermektedir.

Yaz geldi o halde ne yapmak lazım sonuna kadar klimalarımızı çalıştırıp bir güzel serinlemek lazım. Peki, olası bir arıza durumunda ne yapacaksınız. Hiç üzülmeyin sıcak havalarda Kayaş Bosch Klima Servisi sayesinde arızalarınız çok kısa sürede çözülecek ve sizler de yaz aylarında mağdur olmaktan kurtulmuş olacaksınız.

Bosch Kayaş  Servisi gerek yedek parça gerek ise hızlı işçilikleri ile istenilen zamandan bile daha erken teslim edilmesine olanak tanır. Amaç arızanın ne olduğunun hızlı ama doğru tanımlanması ve daha sonrasında ise arızayı giderilmek için orijinal yedek parçaları kullanarak en iyi sonucu sizlere vermektedir.

Yaz geldi diye kombi zamanı kapandı diye düşünmeyin. Banyo yapmak için ya da bulaşık yıkamak için sık sık sıcak suya ihtiyaç yani kombiye gereksinim duyulur. Çoğu zaman dün çalışan Bosch kombiniz birden çalışmamaya başlar ve size zor anlar yaşatabilir. İşte bu anlarda hemen ihtiyacınız olan Kayaş Bosch Kombi servisi sayesinde sorunlarınızdan çok kolay bir şekilde kurtulur ve sorunsuz bir şekilde kullanımı yapmaya devam edersiniz.

Kayaş Bosch Servisi olarak amacımız en kısa sürede sizlere hizmet vermek ve en iyisini yapabilmektir. Doğru yedek parçalar ile yapılan her tamirat çok daha uzun yıllar sorunsuz kullanmanıza olanak verir ve sizlere yarı yolda bırakmaz.

Baymak Ankara Servisi

 

Call Now Button(0312) 250 01 04