Kayaş Alarko Kombi Klima Servisi 385 91 76

alarko-385

 

Kayaş Alarko Kombi Klima Servisi ; yıllardır  sektöründe Lider kurumlardan birisi olmaya özen gösteren firmamız çağımızın gelişmelerini yakından takip ederek ısıtma ve soğutma sektöründe çalışmalarına devam etmektedir.

Kayaş Alarko Servisi olarak yılların verdiği tecrübemiz  ve müşterilerine vermiş olduğumuz güven ile ısıtma ve soğutma sektöründe faaliyet göstermekteyiz. Kayaşta Alarko kombi klima bakımı, Alarko kombi klima montajı ve Alarko kombi klima  arıza tespiti ve onarımı  hizmetleri vermekteyiz. Güven, özveri ve kaliteli sunum konularına kendisine hedef olarak benimsemiş olan Alarko Kayaş Servisi ile iletişime geçip sizde evinizin havasını değiştirebilirsiniz.

Her yıl Kayaş Alarko Kombi Klima Servisince düzenli yapılan bakımlar sayesinde kombi ve klimanızın ilerde arıza çıkartmasını engelleyebilirsiniz.Firmamız size bu adımda tüm desteği ve uygun fiyat garantisini sunmaktadır.

Tüm Kayaş Bölgesine 7/24 kesintisiz hizmet veren Kayaş Kombi Klima Servisi , teknik personeli ve güleryüzlü hizmet anlayışı ile size bir telefon kadar yakın.Alarko kombi klima servisimiz ısıtma ve soğutma sistemlerinde yılların deneyimi ve size uygun fiyat garantisi ile hizmet vermektedir. Firmamızdan alacağınız hizmetlerin geneli Alarko Kayaş servisi tarafından 1 yıllık garanti kapsamındadır. 

 

slide1-385

Call Now Button(0312) 250 01 04