Karşıyaka Bosch Kombi Klima Servisi 335 00 77

demetevlerbosch-335 (2)

 

Karşıyaka Bosch Kombi Klima Servisi olarak  Yılların birikimi, tecrübeli teknik kadro geniş servis ağı ve güçlü yedek parça stoklarıyla Bosch teknik servis hizmetini vermekteyiz. Başarımızın kaynağı, yıllardır siz değerli müşterilerimize sunduğumuz üstün kalitedeki Bosch Kombi-Klima teknik servis hizmetidir. Sizlerle büyüme, sizlerle gelişmeye açığız. Bir telefon kadar size uzağız. Herhangi bir teknik sorunda bizi arayıp, size en yakın gezici servis ekibimizi yönlendirelim.Bosch Marka kombi ve klima teknik sorunlarınıza ekonomik ve kalıcı çözüm sunalım.

Bosch Karşıyaka Klima Servisi Olarak,Klimalarınızın Arıza kodlarını bildirin çözelim,Klimalarınızın Yerini mi Değiştireceksiniz Arayın Gelip Söküp İstediğiniz yere Montajını Yapalım. Karşıyaka Bosch Klima Servisi, Bosch Klima Bakımı ve Bosch Klima Tamiri hizmetlerimiz için Bizi 7/24 arayabilirsiniz.

Bosch Kombiniz hiç çalışmıyorsa ,çalışıyor ısıtmıyor, patlamalı yanıyor, Sıcak su açıldığında petekler çok ısınıyor,Peteklerin (Radyatörlerin)üstü sıcak altı soğuk kalıyorsa,su akıtıyor ses yapıyor sıcak su vermiyor gib arızalardan biri var ise telaş etmenize gerek yok Kombi konusunda uzman Karşıyaka Bosch Kombi Servis ekibimiz bir telefon kadar yakınınızda. Bosch Kombinizi yerinde bakım ve onarımını yapıyor yaptığımız  arızaya ve  parça değişimine  tam bir (1) garanti vererek kombinizi onarıyoruz.

demetevler-335 (9)

Call Now Button(0312) 250 01 04