Karşıyaka Alarko Kombi Klima Servisi 335 00 77

demetevleralarko-335 (15)

 

Karşıyaka Alarko Kombi Klima Servisi ;

Alarko Kombi Klima cihazınızda bulunan arızaları kısa süre içerisinde çözüme kavuşturmaktadır. Yapısında bulunan yenilikçi ve teknolojiyi takip eden hizmet anlayışı ile tüm sorunlara çözümler üretmektedir.
Karşıyaka Kombi Klima Servisimiz , tüketici haklarına saygılı bir hizmet vererek ve müşteri tepkilerini göz önünde bulundurarak profesyonel çözümler üretmektedir.Kombi Klima teknik servis, bakım, onarım ve montaj hizmetlerini müşterilerine kısa süre içerisinde ulaştırmaktadır.

Alarko Karşıyaka Servisi olarak ; Siz değerli müşterilerimizden gelecek talepler doğrultusunda en hızlı bir şekilde gezici servis araçlarımız size yönlendirilip arızalanan Alarko Kombi veya Alarko Klima cihazınıza gerekli ise yerinde eğer gerekli değilisede alarko teknik servis atölyemizde müdahale edilerek siz müşterlerimizin mağduriyeti en kısa süre içerisinde gidereceğimize söz veriyor siz değerli müşterlerimizi mutlu müşteri pörtföyümüze üye olmaya bekliyoruz.

Karşıyaka Alarko Servisi olarak , gerek hızlı servis ağı ve gereksede yeterli alt yapısıyla siz değerli Alarko markalı ürün kullanıcılarına her türlü hizmeti sunmakta yedek parça temini konularında da gerekli olan her parçaya da sahip bir firma olmaktan gurur duyuyoruz.Alarko cihazlarınızla ilgili yapılan her işlem ve değişen orjinal yedek parçalar 1 yıl boyunca firma garantimiz altına alınacaktır.

Alarko Kombi ve Klimalarınızın Bakım Onarım ve diğer işlemleri için lütfen çağrı merkezimizi arayarak bizimle irtibata geçiniz…

demetevler-335 (9)

Call Now Button(0312) 250 01 04