Abidinpasa Ferroli Kombi Klima Servisi 385 91 76

ferroli-385

 

Abidinpaşa Ferroli Kombi Klima Servisi  olarak kombi ve klimalarınızın tüm bakım, onarım ve yedek parça teminatı işlemlerini profesyonel ekibimiz ile gerçekleştirmekteyiz. Abidinpaşa Ferroli Servis size sadece bir telefon kadar uzak. Ferroli Kombi yada Ferroli Klima ürünlerinizin servis ve bakım işlemleri için çağrı merkezlerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Ferroli Abidinpaşa  Servisi size mümkün olan en ekonomik, en hızlı ve en kaliteli servis hizmetini sunabilmek amacıyla servis teknisyen ekiplerine belirli eğitimler vererek ve sınavlar yaparak daha iyi hizmet anlayışı gütmüştür.

Ferroli arıza kayıtlarınızı merkez ofisimizden bilgisayar kontrollü olarak mobil servis ağı sayesinde 7/24 teknik servis ekiplerimize ulaştırıyoruz. Servis organizasyon departmanımız tarafından servis verilecek müşteri 30 – 45 dakika önceden aranarak müşterinin müsait olup olmadığı sorulur, şayet müşterimiz müsait olduklarını söylediği takdirde servis hizmeti verilir.

Günümüzde bir evde olmazsa olmazlar arasına giren Ferroli Kombi ve Ferroli Klima sizin yaz kış yaşamınızı kolaylaştırmaya devam etmektedir. Siz evde varken yada yokken evinizin ortamının sıcak olmasını sağlamaktadır. Ne yazık ki evinizde ki Ferroli kombiniz veya klimanız elektronik olması bakımından bazı zamanlar sizin alışmış olduğunuz evinizdeki sıcak ortamı bozmaktadır. Biz de Abidinpaşa Ferroli Servisi olarak evinizin sıcak ortamını bozan sorunlar karşısında siz değerli müşterilerimizin her zaman yanında olduk ve olmaya devam edeceğiz.

 

 

slide1-385

Call Now Button(0312) 250 01 04