Etlik Protherm Kombi Servisi 385 91 76

protherm-385

 

Etlik Protherm Kombi Servisi olarak,sektörümüzdeki rakiplerimizi daima hedeflerimiz doğrultusunda geride bırakmaktayız. Öncü firma olarak sorumluluklarımızın bilincinde hareket etmemiz bizleri daima üstlere taşımıştır. Protherm kombi servisi olarak minimum fiyatlar eşliğinde işimizi tüketicilerimize sunmamız onların dikkatini çeken bir firma olmamızı sağlamaktadır.

Kışın Ortasında Gecenin Bir Yarısı Protherm Kombiniz Yada Isıtmada Soğutmada Kullandığınız Protherm Cihazınızmı Bozuldu ! Sorun Değil Çünkü Biz Protherm Etlik Servisi olarak Uyumuyoruz Gecenin Yarısıda Olsa Aynı Gün Ve Gece Servis İmkanınız Var,Arayın Gelelim.Sizler Bu Cihazları Kullandığınız sürece Bizlerde sizlere hizmet için varız.

Etlik Protherm Servisi Tarafından Protherm Kombi’lerinize Arızalarınızda Bakımlarınızda Anında Hızlı Çözüm.Kombi’lerinizin Bakımı’nı Kesinlikle Yaptırmanızı Tavsiye Ediyoruz.

Kombi Bakımlarında:

Yanma Brülörü Temizlenir,Filitreler Sökülür Temizlenir,Kombi Genleşme Tankı’nın Havası Doldurulur,Ana Kart’ınızıla Birlikte,Sirkülasyon Pompası Ve Sensörler Tek Tek Kontrolden geçirilir.Daha Güvenli Bir Kış Mevsimine Ve Sıcak Su Kullanımına Önem Verin.

 Etlik Kombi Servisimizce yapılan işlem sonucu değişen her türlü parçanıza 1 yıl firma garantisi verilmektedir.

slide1-385
Call Now Button(0312) 250 01 04