Etlik Ferroli Kombi Klima Servisi 385 91 76

ferroli-385

 

Etlik Ferroli Kombi Klima Servisi Ferroli Teknik Servis, olarak deneyimli teknik servis elemanlarımız ile kombi ve klima arızalarında siz müşterilerimize bakım, onarım ve montaj hizmetleri vermekteyiz. Ferroli Kombi veya Klima cihazlarınızdaki teknik veya mekanik arızalarda tarafımıza ulaşan arıza kayıtlarında bölgeye en yakın teknik servis elemanlarımız gönderilerek arızanız giderilmeye çalışılır. Kombinizdeki herhangi bir ısıtmama, ses çıkartma vs. arızalarda teknik servis elemanlarımız yerinde müdahale ederek sorunu gidermektedir. Klima arızalarında ise sıcak üflememe, soğuk üflememe veya filtre temizliği gereken durumlarda teknik elemanlarımız aynı şekilde yerinde müdahale yaparak cihazı çalışır duruma getirmektedir.

Ferroli teknik servisimiz Etlik Bölgesinde haftanın 7 günü 24 saat hizmet vermektedir.

Etlik Ferroli kombi servisi olarak, kombinizin arızalanması durumunda bizlere ulaşmanız yeterlidir. Her türlü arıza ve sorunlarda teknik servisimiz bakım, onarım ve tadilat hizmetleri vermektedir. Bize ulaşan kombi arızanız en kısa süre içerisinde sizlere geri dönüş yapılarak teknik servisimiz yönlendirilir. Sizlere ulaşan servisimiz kombinizdeki arızanın kaynağını bulduktan sonra bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştirirler.

Etlik Ferroli klima servisi olarak, klima cihazınızdaki her türlü arızalarda siz müşterilerimiz bakım, onarım ve tadilat hizmeti vermektedir. Klimanızın mekaniksel tüm arızları gibi sorunlarınızda bizlere ulaşmanız halinde sizlere en yakın teknik servis elemanlarımız kısa bir süre içerisinde gönderilmektedir. Alanında uzman ve profesyonel servis elemanlarımız klimanızın arıza tespitini yaparak arıza kaynağını bulurlar. Daha sonra bu arıza doğrultusunda bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştirirler. Klima montaj imkanı da sunan şirketimiz yeni aldığınız ferroli marka klimanızın montaj işlemlerini yapmaktadır.

slide1-385

Call Now Button(0312) 250 01 04