Etlik ECA Kombi Servisi 385 91 76

eca-385

 

Etlik Eca Kombi & Eca Sofben Servisi olarak,Genç ve dinamik ekibi, %100 müşteri memnuniyeti ilkesi ve yaygın servis ağıyla kısa sürede büyüme kaydeden firmamız, Etlik Bölgesinde tam donanımlı gezici servis araçlarıyla hizmet veren öncü firmadır.Eca Etlik Servisimizin başlıca servis hizmetleri ; Eca kombi bakım onarım tamirat kart tamiri ve Eca sofben tamirat onarım olarak sıralanabilir. yapılan işlemler değişen orjinal yedek parçalar 1 yıl servis garantisi altına alınır.

Kombi Bakımı

Kombi bakımı işlemi her yıl mutlaka Etlik Eca Servis Ekiplerince yapılması ön görülen bir işlemdir.Soğuk kış günleri gelmeden önce kombi cihazınızın incelenip gerekli bakımının yapılması ve meydana gelebilecek büyük arızaların önceden tespit edilerek arızayı ve masrafı minimum seviyeye indirip cihazınız ömrünü ve yakış kalitesini maksimum düzeye çıkarma işlemine denir. Yıllarıdır evlerinizde kullanmakta olduğunuz doğalgazlı cihazlar her yıl muntazam olarak Eca Etlik  teknik servis ekipleri tarafından kontrol edilip temizliği yapılmalı, kış sezonuna rahat ve sorunsuz girebilmeniz için gerekli işlemleri yaptırması gerekmektedir. Kış sezonu öncesi yıllık bakımda yapılacak işlemler şunlardır;

1. Cihazınızın yanma verimini ve isli yanma oluşturacak tozlarının temizlenmesi
2. Kalorifer dönüş hattındaki filtrenin sökülüp temizlenmesi.
3. İmbisat deposunun havasının kontrolü
4. Çakmak ayarlarının yapılması
5. Gaz geçişini sağlayan meme gözlerinin temizlenmesi
6. Cihazın modülasyon yapıp yapmadığı cihaz ayarlanan dereceye gelene kadar yüksek alevle yanar. İstenilen dereceye gelmek üzereyken size sabit bir sıcaklık sunması için alev boyutunu kısar. Evinizde ısı kaybı yoksa söner.
7. Brülör temizliği
8. Sıcak su akış kontrolü
9. Peteklerin iyi ısınıp ısınmadığı
10. Genel kontrol yakın zamanda sorun çıkaracak aksamlar hakkında kullanıcıya verilecek bilgiler.
11. Müşterinin cihazı daha verimli kullanabilesi için bilgi verilir
12. Bacalı cihazlarda baca çekiş kontrolü ve yapılması gerekenler.

Değiştirilen parçalar için kullanıcıya garanti belgesi verilir.

 

slide1-385

Call Now Button(0312) 250 01 04