Etlik Bosch Kombi Klima Servisi 385 91 76

bosch-385

 

Etlik Bosch Kombi Klima Servisi Firmamız için en önemli öncelik müşteri memnuniyetidir. Düşünceleriniz fikirleriniz bizim için önem taşımaktadır, Tüm Bosch Kombi ve Bosch Klima tamir-onarım-bakım işlemlerinde Uygun Fiyatlarla, Uzman Kadromuzla Daha İyi Hizmet İçin Çalışmaktayız.En doğru hizmeti verebilmek için müşteri firmamızın şirket değerlerini, standartlarını ve inanışlarını destekler ve şirket politikası ile stratejisini anlayarak süreci yönetiriz.

Etlik Bosch Servisi olarak Bosch marka klima ve kombilerinize konusunda eğitimli ve uzman kadromuz ile 7/24 teknik servis hizmeti vermekteyiz.Yaptığımız tüm işçilik ve değişen parçalara 1 yıl garanti vermekte ve değişen tüm parçalarda orjinal yedek parça kullanmakdayız.

Bosch Etlik Servisine alınan cihazınız uzman teknik ekiplerimiz tarafından en ince detaylarına kadar analiz edilir ve ilk günkü gibi çalışması amaçlanır.Uzun yıllardır aldığımız eğitim ve tecrübelerimiz doğrultusunda sorunlarınızı tek seferde çözüyor yaptığımız her müdahele için siz değerli müsterilerimizi bilgilendiriyor ve Evde bulunduğunuz saatlere uyuyoruz.

 

Baymak Ankara Servisi

 

Call Now Button(0312) 250 01 04