Etlik Ariston Kombi Servisi 385 91 76

ariston-385

 

Etlik Ariston Kombi Klima Servisi Ariston marka kombi ve klimalarınıza yerinde ve zamanında müdahale ederek hizmet vermektedir.Uzman, hızlı, profesyonel, tecrübeli kadromuzla tüm arızalarınızda sizlere kaliteli çözümler sunmaktayız.  Firmamız güven verme konusunda büyük hassasiyet göstermektedir. Sektörde uygun fiyat ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerimize Ariston kombi klima servis hizmeti sunmaktadır.

Evlerinizde ısıtma ve soğutma amaçlı olarak kullanmakta olduğunuz Ariston Kombi ve Ariston Klimalarınızın gerekli  tamir ve bakımını teknik donanıma sahip Etlik Ariston Servisince, yerinde müdahale yapılmaktadır. Yapılan her işlem firmamız tarafından bir yıl garanti kapsamına girmektedir.

Ariston Etlik Servisimiz için yerinde tamiri mümkün olmayan durum söz konusu değildir. Ancak  cihazda ki arızalar giderilirken, sizi rahatsız edebilecek unsurlar göz önüne alınarak zamanınızı alacak durumlar da ise cihaz atölyeye alınabilir. Uzun senelerin verdiği deneyim ve bilgi birikimi sayesinde, kaliteden ve müşteri memnuniyetinden sapmayan firmaların sektörde hak ettiklere yere gelecekleri inancını prensip edinmiş olan Etlik AristonTeknik servisi tüm Ankara İlçelerinde olduğu gibi Etlik Bölgesindede Mobil Servis  hizmeti vermektedir.

Ariston Etlik Kombi Klima Servisimizin hizmetlerini, Ariston Kombi Klima Bakımı,Ariston Kombi KlimaTamir ve OnarımI,Ariston Klimöa Montaj ve Demontajı,Ariston Kombi KLima Kart Tamiri olarak sayabiliriz…

slide1-385

Call Now Button(0312) 250 01 04