Etlik Alarko Kombi Klima Servisi 385 91 76

alarko-385

 

Etlik Alarko Kombi Klima Servisi olarak ; Konusunda Uzman personelimiz ile Alarko Arıza ve Bakımlarınızı en kısa sürede minimum maliyet ile çözüme ulaştırıyoruz.Firma olarak özellikle müşteri memnuniyetini ön planda tutmak, sizlere en iyi hizmeti verebilmek, kendimizi her geçen gün daha yeni ve profesyonel bir yapıya ulaştırabilmek öncelikli hedefimizdir.

Alarko Kombi Klima Teknik servis hizmetlerimizi 1 yıl parça ve işçilik garantisi ile sizlere sunmaktayız. Servis talebiniz doğrultusunda gelen teknisyenlerimiz cihazınızın detaylı kontrollerini yaptıktan sonra size yapılacak işlemler ile ilgili gerekli bilgileri ve tutarı bilgisini sunar ve kabul etmeniz halinde teknik servis hizmeti uygulanır.

Müşteri ilişkilerinde uzmanlaşmış Alarko Etlik Servisi çağrı merkezi operatörlerimiz sizlerden gelen servis taleplerini dijital ortamda kayıt etmektedirler. Operatörlerimiz tarafından gerekli düzenlemeler yapıldıktan sonra en kısa sürede bulunduğunuz bölgeye en yakın mobil servis aracımız adresinize yönlendirilmektedir.

Yedek parça değişiminde ve işçilik hususunda 1 yıllık garanti imkanı sunan Etlik Alarko Servisimiz yaptığı çalışmalarla sürekli kendini geliştirmekte ve müşteriye en uygun fiyatları sunmaktadır.Cihazınızda oluşan tüm arızaların kısa sürede sonuca kavuşmasını istiyorsanız bizimle iletişime geçerek servis talebinde bulunabilirsiniz. Firmamız gün içinde size dönerek servisin saat kaçta adresinizde olacağını bildirmektedir. Ayrıca firmamız klima servisi olarak şehrin dört bir yanında faaliyet göstermektedir.Etlik Kombi Klima Servisimiz tam donanımlı bir şekilde tüm arızaların üstesinden gelmektedir.

 

slide1-385

Call Now Button(0312) 250 01 04