Etimesgut Protherm Kombi Servisi 272 82 92

Etimesgut Protherm Kombi Servisi sektöründe köklü bir değişiklik gerçekleştirip kısa sürede lider olmayı başarmış bir firmadır.

Farklı müşteriler için onların ihtiyaçlarına uygun çözümleri üreterek rekabette kazanan, bilgi, beceri, ve yetenekleri ile üstün hizmetler sunan, kendisini tercih edenlere değer yaratmayı ilke edinmiş ve sadece müşteri memnuniyetini ön planda tutan, hızla değişen teknolojiyi takip ederek gelecekteki olası değişimleri araştıran, bunları önceden belirleyerek gerekli değişiklikleri hızla uygulayan Etimesgut Protherm Servisimiz , sizler için en iyi hizmeti amaç edinmiştir.

Protherm Etimesgut Servisi tarafından,Protherm Kombilerinize 7 gün 24 saat servis ağımız ve yetkin/ tecrübeli teknisyenlerimiz tarafından bakım, onarım, tamir servis hizmetleri verilmektedir. Parça değişiminin, teknisyenlerimiz tarafından gerekli görüldüğü durumlarda 1 yıl garantili orijinal yedek parçalar kullanılmaktadır.

Etimesgut Protherm kombi servisimiz sizlere en iyi hizmeti vermek için buradadır ve her geçen gün geliştirdiğimiz tekniklerimizle sizlere en kaliteli hizmeti vermekteyiz. Teknolojinin yakın takipçisi olan firmamız sizlere en teknolojik çözümler vermek için teknolojinin bütün iyiliklerinden yararlanmaktadır. Sizlerde bizleri tercih ederek bizleri mutlu edip sizinle büyümemize yardımcı olmanızdır. Sizlerin güvenini ve hoş görüşünü kazanmak için elimizden geleni en iyi şekilde yapmaktayız.

Sizlere en iyi hizmet için 7 gün 24 saat bizi arayıp arıza kaydında bulunduğunuzda, Etimesgut un bütün bölgelerinde olan mobil ekiplerimizi size ulaştırıp sorunlarınızı en kısa sürede sonlandırmaktayız.

Call Now Button(0312) 250 01 04