Etimesgut Bosch Kombi Klima Servisi 272 82 92

etimesgut bosch servisi

Etimesgut Bosch Kombi Klima Servisi; Gelişen ve değişen tüketici ihtiyaçlarını en yüksek seviyede karşılayabilmek, kaliteli üst düzey ve güvenilir hizmet anlayışını bir üst seviyeye çıkartabilmek adına güncel
teknolojik gelişmeleri firma kültürüne uyarlayarak, müşterilerinin gelecekteki ihtiyaçlarını önceden belirleyerek, Bosch kullanıcılarına kusursuz hizmet sağlamayı ilke edinmiştir.

Yanma haznesindeki sensörlerin kirlenmesi ve değişik hava şartlarından dolayı kombi içerisindeki parçaların kirlenmesi sonucu Bosch Kombiniz ilk zamanki perfofmansını göstermeyecektir. Hem cihazınızın daha uzun ömürlü, hemde daha az yakıtla daha iyi performans alabilmeniz için: Bosch Kombi bakımıEtimesgut Bosch Kombi Servisi ne yaptırınız.

Periyodik bakımları yapılmayan klimalar insan sağlığı açısından büyük tehlike arzediyor.Bosch klimalarınızı sağlıklı bir şekilde kullanabilmek, yeterli performansı alabilmek ve enerji tasarrufu yapabilmek için Etimesgut Bosch Klima Servisi mizi arayınız…

Bosch Etimesgut Servisi olarak teknik servis hizmetlerimizi 1 yıl parça ve işçilik garantisi ile sizlere sunmaktayız. Servis talebiniz doğrultusunda gelen teknisyenlerimiz cihazınızın detaylı kontrollerini yaptıktan sonra size yapılacak işlemler ile ilgili gerekli bilgileri ve tutarı bilgisini sunar ve kabul etmeniz halinde teknik servis hizmeti uygulanır.

Etimesgut Bosch Servisi mizin ,müşteri ilişkilerinde uzmanlaşmış çağrı merkezi operatörlerimiz sizlerden gelen servis taleplerini dijital ortamda kayıt etmektedirler. Operatörlerimiz tarafından gerekli düzenlemeler yapıldıktan sonra en kısa sürede bulunduğunuz bölgeye en yakın mobil servis aracımız adresinize yönlendirilmektedir.

Call Now Button(0312) 250 01 04