Etimesgut Alarko Kombi Klima Servisi 272 82 92

eryaman alarko servisi

Etimesgut Alarko Kombi Klima Servisi olarak ; Uzman, hızlı, profesyonel, tecrübeli kadromuzla tüm arızalarınızda sizlere kaliteli çözümler sunmaktayız.Alarko kullanıcılarına yerinde hizmet vermeye azami dikkat etmekteyiz.Ancak  yerinde tamir ve onarımı mümkün olmayan ise cihaz atölyeye alınabilir.

Firmamız güven verme konusunda büyük hassasiyet göstermektedir. Sektörde uygun fiyat ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerimize Alarko  Kombi ve Alarko Klima servis hizmeti sunmaktadır.

Etimesgut Alarko Servisi olarak  ; sıcak veya soğuk havalarda mağdur olmamak için Alarko Kombi ve Klimalarınızın periyodik yıllık bakımlarını mutlak surette yaptırmanızı ve bu işlemi kesinlikle uzman ekiplere bırakmanızı tavsiye  ediyoruz.Aksi takdirde cihazlarınızda onarımı mümkün olmayan arızalar oluşması kaçınılmazdır.

Etimesgut Alarko Kombi Klima Servisimiz , en yüksek kaliteli hizmet ve ekonomik fiyatlarımız ile siz müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti vermekteyiz. Uzun yıllardır kalitesinden ödün vermeden sürekli olarak gelişmekte ve müşteri haklarına saygılı, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak Alarko teknik hizmet ve mükemmellik anlayışıyla birlikte Etimesgut Alarko Kombi Klima Tamir Bakım Servis hizmeti sunmaktayız.

Yaptığımız tüm parça değişimleri ve işçiliğimiz için 1 yıl garanti süresi vermekteyiz. Değiştirdiğimiz parçaların tamamı orjinal ve garantili ürünlerdir. Etimesgut’da siz servisimizi çağırdığınız andan itibaren sizlere gün içerisinde en kısa sürede ileri teknoloji servis ekipmanlarımız ve profesyonel kadromuz ile yanınızda olacağız.

 

Call Now Button(0312) 250 01 04