Etiket arşivi Ankara kombi servisi

ileaykedo

Ankara Kombi Servisi

Ankara Kombi Servisi olarak hızlı ve kaliteli servis imkanı sunmayı kendimize ilke edinip müşteri memnuniyeti en üst sevide tutmayı prensip haline getirerek siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermekten onur duymaktayız.Firmamız ile 7 gün 24 saat iletişime geçerek servis kaydı oluşturarak hızlı sonuçlar alabilirsiniz.

Kombi tamir ve bakım işleminin ne kadar ciddi bir iş olduğunu hepimizin bilmesi gerekmektedir. Bu sebepten dolayı kombi arıza işlemlerinin bilir kişiler tarafından yapılması son derece önemlidir. Günümüzde kombi kullanımı arttıkça maalesef korsan ve bilinçsiz şekilde kombi servis işlemi yapan şahıslarda artmıştır. Bu sebepten dolayı ev veya işyerinize çağıracağınız servis ekibini iyi bir şekilde araştırmasını yaparak veya tavsiye üzerinden çağırmanız can ve mal güvenliğiniz için önem taşımaktadır.

Kombi tamir ve bakım işlerinizi Ankara Kombi Servisi olarak uzman ekip ve son teknoloji aletlerimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Ayrıca kombi tamir bakım ve orijinal yedek parça değişimleriniz firmamız tarafından 1 yıl boyunca garantilidir.

Kombi bakımı hakkında bilmeniz gerekenler ve bakım işleminin ne derece önemli olduğunu Ankara Kombi Tamiri firması olarak sizlerle paylaşmak istedik, soğuk kış günlerinin sıcak dostu olan kombiler çeşitli marka ve model ile yoğun bir kullanım kapasitesine sahip bir konumdadır. Fakat kombilere hangi aralıklarla bakım yaptırmalıdır ve bakım işleminin ne derecede faydası olduğunu da kullanıcılar olarak bilmeniz gerekmektedir. Kombi bakım işleminin uzman kişiler tarafından kış mevsimine girmeden önce yılda 1 defa yapılması ön görülmüş bir işlemdir. Fakat bakım işlemini kullanıcıların yapması mümkün değildir. Alanında uzmanlaşmış bilir kişiler tarafından yapılması can güvenliğiniz açısından son derece önemlidir. Bakım işleminin düzenli olarak yapılması durumunda kombi üzerinde oluşabilecek yüksek maliyetli arızaların önüne geçebilir yakıt tasarrufunda bulunabilir, kombinizin yüksek performansta çalışmasını sağlayabilirsiniz ve ömrünü uzatabilirsiniz.

KOMBİ BAKIMI NASIL YAPILIR ?
.İlk olarak kalorifer tesisatında bulunan kirli su boşaltılır,
.Genleşme tankı basınç ayarı yapılır, düşük ise 1.0 Mbar’a hava basılarak ayarlanması yapılır,
.Kalorifer dönüş tesisatına bağlı olan filtre sökülerek temizlenir,
.Fan motoru sökülerek ilaç yardımı ile temizlenir,
.Alev odası içerisindeki toz vs. pislikler fırça ile temizlenir,
.Brülör sökülür su ve fırça ile düzgün bir şekilde yıkanır,
.Kombiye 1.05 bar su basılır yakma işlemi gerçekleşir,
.Kombi içerisinde zamanla oluşan toz vs. pislikler temizlenir,
.Gaz ayarı standartlara uygun şekilde ayarlanır,
.Son olarak’da kombinin bütün kontrolleri yapıldıktan sonra kullanıcıya kombi hakkında yeterli bilgiyi vererek teslim edilir.
Kombi bakımda yapılması gereken işlemlerin bu şekilde yapılması gerekmektedir. Bakım işlemi yaptırma durumunda bilir kişilerin yapmasına ve yukarıdaki bakım ile alakalı gerçekleşen işlemlerin yapıldığına emin olmanız
gerekmektedir.

BİZİ NEDEN TERCİH ETMELİSİNİZ ?

.7/24 hizmet anlayışı dilediğiniz saatte servis imkanı,
.Alanında uzman profesyonel ekip ve ekipman,
.Ekonomik fiyat garantisi,
.Güler yüzlü kadro,
.Zengin parça seçeneği,
.Garantili işçilik garantili orijinal yedek parça.

Ankara Kombi Servisi aramadan önce muhakkak evde doğalgazınızın olup olmadığını, elektrik tesisatının bağlı olduğuna ve kombinizin su barının 1.5 de olduğunu kontrol ettikten sonra Ankara Kombi Servisi arayabilirsiniz.

Ankara Kombi Servisi ayriyeten kombi atölye bakımı hizmeti de vermektedir. Kombinizi yerinden söküyoruz, değişmesi gereken parçaları ve ilerleyen zamanlarda sorun oluşturabilecek parçalarını değiştiriyoruz. Kombinizi ilk günkü gibi yeni haline getirip iki veya üç gün gibi kısa bir süre içerisinde kombinizin bütün parçalarını firmamız tarafından 1 yıl garantili olarak sizlere teslim ediyoruz. Güvenilir bir kombi servisi için Ankara Kombi Servisi arayabilirsiniz.
Ankara Kombi Servisi kombi bakım tamiri hizmetimiz dışında profesyonel tesisat temizleme makinesi ve kimyasal ilaç yardımıyla ısınmayan peteklerinize %100 çözüm garantisi ile hizmet vermektedir. Kalorifer tesisatı petek temizleme işlemi yeteri kadar verimli ısı almanızı ve enerji tasarrufunu minimum seviyeye düşürmek için yapılması gereken bir işlemdir. Kalorifer tesisatında ve peteklerin içerisinde sürekli devirdaim yapan sıcak su sebebiyle kireç ve çamur benzeri pislikler oluşmaktadır. Bu pisliklerin ısı kaybını yüksek derecede engellediği ve standartlardan fazla doğalgaz tüketildiği uzmanlar tarafından tespit edilmiştir ve her yıl yapılması gereken bir işlem değildir. Ortalama 4 ile 5 yıl arasında yapılma durumunda kış mevsimini daha konforlu yaşayabilir doğalgaz faturalarında % 30 ‘a varan tasarrufta bulunabilirsiniz.
Temizlik işlemi esnasında dikkat etmeniz gereken bazı hususlar vardır. Öncelikle her önünüze gelen firma veya şahıslara temizleme işlemi yaptırmanız son derece sakıncalıdır. Aksi takdirde tasarruf yerine dönüşü çok zor olan sıkıntılara sebep olabilirsiniz tesisat ve kombinizde kullanılan kimyasal ilacın uzman kişiler tarafından uygulanması gerekmektedir. Birde uygun fiyata tesisat temizliği yapan şahıslardan uzak durmanız gerekmektedir. Yalan yanlış tesisat temizliği yaptırarak dolandırılma olasılığınız çok yüksektir.

Ankara Kombi Servisi, Ankara Ferroli Kombi Servisi, Ankara Baymak Kombi Servisi, Ankara Demirdöküm Kombi Servisi, Ankara Ariston Kombi Servisi, Ankara ECA Kombi Servisi, Ankara Bosch Kombi Servisi, Ankara Vaillant Kombi Servisi, Ankara Alarko Kombi Servisi, Ankara Viessmann Kombi Servisi, Ankara Tesisat Temizleme, Ankara petek Temizleme, Ankara Kombi Tamiri, Ankara Kombi Bakımı

ileaykedo

Ankara Kombi Serv

Ankara Kombi Servisi
Ankara kombi servisi ilgili herhangi bir konuda teknik desteğe ihtiyaç duyduğunuzda bize ulaşmanız halinde uzman teknisyenlerimiz kombinizin durumuna göre yerinde sorununuzu gidermektedir. Eğer probleminiz servis yerinde giderilemeyecek durumdaysa kombi niz merkez servisimize getirilir.Tamir sonrası tüm testleri yapılıp adresinizde montajı yapılarak size teslim edilir.

444 51 92

Kombi Bakımı Ankara
Ankara kombi servisi Cihazın verimliliğini arttırmak, yıpranan parçaların değişimi ve gelecekte ortaya çıkacak arızların önüne geçmek için bakım hizmeti önemli bir işlemdir. Her yıl belli aralıklarla son baharda yapılması gerekir.Uzun süre çalıştırılmayan cihaz elden geçirilmeden çalıştırılınca performansı ve kullanım ömrü olumsuz yönde etkilenir. Buda fazla yakıt harcamanıza ve kabarık faturalara maruz kalmanıza sebep olur.

Ankara Kombi Servis Piyasada uzmanlığı eğitim sertifikaları ile belgelenmemiş kişiler tarafından yapılan işlemler cihazda tamiri mümkün olmayan büyük arızalara ve patlama, gaz sızıntısı gibi ciddi olumsuzluklara neden olmaktadır. Uzman kadrosu ve deneyimli ekibi ile

Ankara kombi bakımı servisi
eylül-ekim ve nisan-mayıs aylarında olmak üzere yılda iki kez yenileme yapılmasını tavsiye ediyor. En ucuz fiyatlarla kaliteli hizmet için bizi hemen arayın.

Ankara kombi servis teknik servis hizmetleri müşteri hizmetleri hattını kullanarak bize ulaşabilirsiniz.Ankara baymak kombi servisi olarak Ankara ve tüm semtlerine Ankara kombi servisi, Ankara kombi bakımı, Ankara kombi montaj, işlemlerini profesyonel ekibimizle 1 yıl işçilik ve servis garantisi altında yapmaktayız

Ankara Kombi Servisi

Ankara kombi servisi konusunda uzman ve egitimli kadrosu ile avcılar kombi özel servis hizmeti vermektedir. Ankara merkezli gezici servis ekibimiz ile haftanın 7 günü kesintisiz hizmet veren ve Ankara kombi servisi, olarak firmamiz hızlı servis hizmeti verebilmek icin tüm semtlere yayılmıştır.

Ankara kombi servisi Müşteri hizmetlerimizi 444 51 92 nolu telefonlardan arayıp servis talep kaydınızı bırakabilirsiniz. Size en yakın avcılar kombi servisi aracımızı yönlendirmekteyiz. Size ulaşan uzman teknisyenlerimiz kombinizin durumuna göre, yerinde tamir ediyor. Eğer kombinizin herhangi bir parçasının değiştirilmesi gerekirse veya yerinde tamir edilemeyecek gibiyse merkezimize getirilir.kombi, tamir edildikten sonra tüm testleri yapılıp adresinizde montajı yapılıp size teslim edilir.

Ankara KOMBİ SERVİSİ OLARAK VERDİĞİMİZ HİZMETLER…

* kombinizin yerinin değiştirilmesi,
* kombi bakımı,
* kombi montajı,
* kombi demontajı (sökümü),
* kombi kanal temizliği,
* kombinizin devreye alınması,
* kombi arıza giderme,
* kombi kart tamiri,
* kombi esanjör tamiri,
* kombi yıllık bakımları,
* kombi ilaçlı sistem temizliği,
* kombi pompa tamiri,
* kombi yedek parça,
* kombi filtresini yenileme veya temizleme
* kombinin taşınması
* kombi elektronik kart tamiri
* kombi orjinal yedek parça temini
* kombi oda termostadı değişimi montajı

Kısaca kombi bakımı Neden Gerekli ?

Sağlığınız için
Konforunuzu sağlamanız ve korumanız için
Birçok hastalıktan korunmanız için
Kötü koku, polen ve bakterilerden arınmış temiz bir hava solumanız için
kombinizin ömrünü uzatmak için
Hiç ummadığınız ve ihtiyacınız olduğu bir anda devre dışı kalmaması için
Enerji tasarrufu sağlamak için
Ankara kombi servisi,Hizmeti Almak İçin Size Bir Telefon Kadar Yakınız

ankara kombi servisi,ankara kombi bakimi,ankara klima bakimi,ankara klima servisi,ankara beyaz esya servisi,ankara tessisat temizligi,ankara kombi bakimi,yenimahalle kombi bakimi,ostim kombi bakimi,batikent kombi bakimi,kecioren kombi bakimi,pursaklar kombi bakimi,cankaya kombi bakimi,kizilay kombi bakimi,eryaman kombi bakimi,etimesgut kombi bakimi,balgat kombi bakimi

ileaykedo

Ankara Beyaz Eşya Servisi

Beyaz Eşya Servisi

Ankara her marka beyaz eşya ürünlerinin teknik servis, bakım, onarım, tamir hizmetlerini yirmi yıldır kurumsal olarak Ankara genelinde tek yetkili servis kuruluşu olarak yerine getiren firmamız, ilimiz genelinde her bölgede faaliyet gösteren şubeleri ile çalışmalarını dünya ölçeğinde yerine getirmektedir.

Geçmiş yıllarda edindiği deneyim ve birikimleri ile üst seviyede hizmet anlayışını ilkesi olarak kabul eden firmamız, tüm şubeleri ile beraber yüksek müşteri memnuniyeti prensibi ile hareket etmekte ve tüm çalışmalarında disiplin ve titizlik içersinde hareket etmektedir.

Günümüz firma anlayışına paralel olarak üst düzey teknik donanım zenginliği ile çalışmalarını yürüten firmamız ve şubelerimiz aynı zamanda eğitimli ve belgeli uzman personel kadrosu ile de hizmetlerinde devamlılık sergilemektedir.

Haftada yedi gün yirmi dört saat kesintisiz hizmet vererek Ankara bölgesinde uzun yıllardır çalışmalarını profesyonel iş ahlakı il eyerine getiren Ankara, bölge sakinlerinin beyaz eşya teknik servis, bakım, onarım ve tamir talepleri karşısında son derece duyarlı olarak hizmetlerini yerine getirmekte, ayrıca Mobil Teknik Servis uygulaması ile de daha hızlı ve tasarruf sağlayan çalışmalara imza atmaktadır.

Ankara Beyaz Eşya Servisi, günümüz müşteri taleplerinin yerine getirilmesinde, tüm beyaz eşya teknik servis, bakım, onarım ve tamir işleri için Çağrı Merkezi aracılığıyla haftada yedi gün günün yirmi dört saati kesintisiz hizmet vermekte, konusunda uzman personelleri ile tüm soru ve düşüncelerinize detaylı olarak cevap sunmaktadır.

444 51 92

ileaykedo

Klima Servisi

Klima Nedir ?

Klima sıcak yaz günlerinde sizi ferahlatmak için bulunduğu ortamı soğutan,
soğuk kış günlerinde içinizi ısıtmak için bulunduğu ortamı ısıtan bir elektronik yapay ısıtma
ve sogutma sistemlerinin en başta gelenlerinden birisidir. Klimalar evinizin, ofisinizin yada
bulunduğu ortamdaki havayı sürekli devirdayim ederek, sirkülaslyon eder ve bu sayede; içerden
dışarıya hava çıkışı, dışarıdan içeriye hava girişi olmaz ve ortam sürekli serin veya sıcak kalır.

Klima Tarihi :
Eskiden insanlar kapı girişlerine ıslak hasırlar asarak evin içerisine girecek olan havayı
su ile temas etmiş olan cisim olan halıya çarptırarak serinlik hissiyatı vermesini elde etmişlerdir.
19. yuzyıl’a gelindiğinde havayı daha çok serinletmek için bu halıların önlerine büyük fanlar veya
vantiratorler koyulmaya başlamıştı.
Willis H. Carrier’in icadı olan bilimsel olarak tasarlanmış ilk klima için 1902’yi beklemek
onlar için çok zor olmuştu. Carrier, 1901’de Cornell Üniversitesi Elektrik mühendisliği bölümünden
mezun oldu aynı yıl Temmuz ayında Buffalo’daki Buffalo Forge Company’de çalışmaya başladı. 6 ay içinde
aynı şirketin AR-GE (Araştırma ve Geliştirme) departmanının başına geçti çünkü işinde başarılıydı.
Buradaki ilk projelerinden biri, ısıtma bobinlerinden oluşan bir sistemden geçirildiğinde havanın
ne kadar ısı soğurabileceğini belirlemekti bulguları şirketin ısınma giderlerinde binlerce dolar
tasarruf sağladı. İlk projelerinden bir başkası da soğutmaya yönelikti.
Brooklyn’de Sackett-Wilhelms, Lithographing and Publishing adlı matbaa şirketi, ısı ve nem değişimleri
yüzünden kağıdın genleşmesi ve büzüşmesi sonucu baskı sürecinde renklerin donuklaşması gibi bir sorun yaşıyordu.
Willis H. Carrier 17 Temmuz 1902’de bu şirket için dünyanın ilk klimasının tasarımlarını tamamladı.
Klima, matbaanın ısı ve nem oranını hassasiyetle denetleyen 30 tonluk bir makinaydı.
Carrier bu projesini geliştirmeye başladı ve 16 Eylül 1904’de püskürtmeli ilk klima olan havayı
işlemden geçiren aygıt olarak ilk patent başvurusunu yaptı. Ne yazıkkı bağzı aksilikler çıktı ve
patenti 1906 da onaylandı. Bu aygıt sayesinde hava bir fan ile cihazın içine geliyor ve püskürterek
soğutuluyordu evyahut ısıtlıyordu. Su bir dizi işlemden geçiyor, ve hava fabrikasının havasını düzenlemek ,
üzere klimadan dışarı veriliyordu. Carrier Engineering ve başka firmaların konut klimaları
üretimine geçmesi içinse, 1920’lerin sonunu beklemek gerekecekti.

444 51 92

Ankara Klima Bakımı :
Hava filtresinin bakımı; Hava filtresi ön panel üzerindeki yuvaya yerleştirilir. Panelin altındaki tutamaktan
aşağı doğru çekildiğinde çıkar ve temizlendikten sonra aynı yerine takılır. Temizlendikten sonra başka
bakıma ihtiyaç duyulmaz, filtre 15 günde bir temizlenir. Filtre temizlenmediği taktirde hava sirkülasyonu
engelleneceğinden evaporatör yüzeyi karlaşır ve soğutma verimi düşer. Sizde ankara klima bakımı yaptırmak için
hemen 0312 335 00 77 li numarayı arayınız.
hava akımını destekleyen filtrelerin temizlenmesi :
İlk önce kapağı aşağıya doğru çekip çıkartmalı ve içinde bulunan hava akımını destekleyen filtreleri sökmelisiniz.
İşlemden sonra filtreleri elektrikli süpürge yardımı ile tozlardan arındırmanız gerekmektedir.
Ardından bu bölgeyi musluğun altında kısa bir süre beklettikten sonra temizlik işlemlerini bitirebilirsiniz.
Kurutma evresinde dikkat etmeniz gereken 2 nokta vardır; Birincisi güneşte, ikincisi asılarak kurutulma yapılmamalıdır.
Sizde ankara klima bakımı yaptırmak için hemen 0312 335 00 77 li numarayı arayınız.
Hava Filtresinin Temizlenmesinde Dikkat Edilecek Hususlar

Musluk altına tutularak yıkanır.
Elektrik süpürgesiyle temizlenebilir.
Sıcak su ile yıkamak gerekirse su sıcaklığı 50 °C üzerine çıkarılmamalıdır.
Çitilenmemelidir.
Güneşte kurutulmamalıdır.
Asılarak kurutulmamalıdır.
Klima kesinlikle filtresiz çalıştırılmamalıdır.
Peryodik Bakımda Yapılması Gerekenler

Periyodik olarak firma yetkili servisince yapılması gereken kontroller bulunmaktadır.
Evaparatör ve kondaserin özel ısı eşanjör deterjanı ve basınçlı hava veya su ile temizliği
R-22 gazının yüksek ve alçak basınç değerinin kontrolü
Elektrik tesisatı, V otamat, Voltaj – akım değerlerinin kontrolü
Tüm soket bağlantılarının kontrolü
Drenaj tavası ve hattının temizliği
Tüm fan pervanelerinin temizliği
Duyu ile ses kontrolü
Estetik görüntü kontrolü
Eksik gaz şarjı
Ünitenin ve Uzaktan Kumandanın Temizlenmesi

Yumuşak bir bezle silin
Sıcak su, tiner, aşındırıcı tozlar veya güçlü çözücüler kullanmayın

Klima Bakımı Ne zaman Yapılmalı ?
Hem yaz sıcaklarından hem de kış soğuğundan koruyan bir cihaz olarak özellikle evlerde konfor
sağlayan klimaların düzenli olarak bakımlarını gerçekleştirmeniz cihazın daha uzun süreli
kullanılabilmesi bakımından büyük bir önem taşır.
Peki klima bakımı ne zaman yapılmalı ve kimlere yaptırılmalıdır? Pek çok kişi klima bakımlarını
atlatıyor olsa da aslında klimaların daha sağlıklı şekilde kullanılabilmesi bakımında bakım
zamanına ve bakım yapacak kişilere dikkat etmek gerekmektedir.
Klima bakımları işinin ehli uzmanlar tarafından gerçekleştirilen işlemlerdir. Bu bakımlar sırasında
cihazınızın tüm değerleri kontrol edilmekte, iç temizliği yapılmaktadır. Bu bakımların ne zaman yapılacağı da çok
önemlidir. Kışın ortasında ya da yazın ortasında bakım yaptırmanızın herhangi bir faydasını görebilmeniz mümkün olmayacağı
gibi bakım sırasında cihazınızın kullanılamaması da sorun yaratacaktır. Bu yüzden klima bakımı ne zaman yapılmalı
dediğinizde en uygun zamanın evdeki klimalar için yılda iki defa olmak üzere özellikle kış ve yaz mevsimleri başlamadan
evvel yapılmalıdır. Çünkü bu mevsimlerde kullanım artacaktır ve sorunsuz bir şekilde çalışması için kullanım öncesi
bakımdan geçirilmesi gerekmektedir.
Klima Bakım ;
Klimalar mevsim geçişleriyle beraber farklı hava koşulları ile karşılaşırlar.
Bu mevsim değişiklikleri klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden dolayı tıkanır.
Bu durum sağlığınız ve ekonominiz için oldukça önemlidir.
Klima Bakımıyla Sağlığınızı Güvence Altına Alın
Filtrelerin toz ve pislikle kaplanmasından dolayı klimanızın saldığı kirli hava yüzünden sağlığınız ile ilgili sorunlar
yaşarsınız. Bununla beraber serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeteri kadar soğutma veya ısıtma işlevini
yerine getiremeyen klimalar devamlı çalışırlar.
Sürekli çalışan klimalar bir süre sonra arıza yapmaya başlarlar. Klimanızın arıza vermemesi için Klima Bakımı işlemleriniz
uzman teknik personelleri tarafından kimyasal ilaçlar ile yapılmaktadır.

Call Now Button(0312) 250 01 04