Etiket arşivi altındag kombi servisi

ileaykedo

Ankara Kombi Servisi

Ankara Kombi Servisi olarak hızlı ve kaliteli servis imkanı sunmayı kendimize ilke edinip müşteri memnuniyeti en üst sevide tutmayı prensip haline getirerek siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermekten onur duymaktayız.Firmamız ile 7 gün 24 saat iletişime geçerek servis kaydı oluşturarak hızlı sonuçlar alabilirsiniz.

Kombi tamir ve bakım işleminin ne kadar ciddi bir iş olduğunu hepimizin bilmesi gerekmektedir. Bu sebepten dolayı kombi arıza işlemlerinin bilir kişiler tarafından yapılması son derece önemlidir. Günümüzde kombi kullanımı arttıkça maalesef korsan ve bilinçsiz şekilde kombi servis işlemi yapan şahıslarda artmıştır. Bu sebepten dolayı ev veya işyerinize çağıracağınız servis ekibini iyi bir şekilde araştırmasını yaparak veya tavsiye üzerinden çağırmanız can ve mal güvenliğiniz için önem taşımaktadır.

Kombi tamir ve bakım işlerinizi Ankara Kombi Servisi olarak uzman ekip ve son teknoloji aletlerimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Ayrıca kombi tamir bakım ve orijinal yedek parça değişimleriniz firmamız tarafından 1 yıl boyunca garantilidir.

Kombi bakımı hakkında bilmeniz gerekenler ve bakım işleminin ne derece önemli olduğunu Ankara Kombi Tamiri firması olarak sizlerle paylaşmak istedik, soğuk kış günlerinin sıcak dostu olan kombiler çeşitli marka ve model ile yoğun bir kullanım kapasitesine sahip bir konumdadır. Fakat kombilere hangi aralıklarla bakım yaptırmalıdır ve bakım işleminin ne derecede faydası olduğunu da kullanıcılar olarak bilmeniz gerekmektedir. Kombi bakım işleminin uzman kişiler tarafından kış mevsimine girmeden önce yılda 1 defa yapılması ön görülmüş bir işlemdir. Fakat bakım işlemini kullanıcıların yapması mümkün değildir. Alanında uzmanlaşmış bilir kişiler tarafından yapılması can güvenliğiniz açısından son derece önemlidir. Bakım işleminin düzenli olarak yapılması durumunda kombi üzerinde oluşabilecek yüksek maliyetli arızaların önüne geçebilir yakıt tasarrufunda bulunabilir, kombinizin yüksek performansta çalışmasını sağlayabilirsiniz ve ömrünü uzatabilirsiniz.

KOMBİ BAKIMI NASIL YAPILIR ?
.İlk olarak kalorifer tesisatında bulunan kirli su boşaltılır,
.Genleşme tankı basınç ayarı yapılır, düşük ise 1.0 Mbar’a hava basılarak ayarlanması yapılır,
.Kalorifer dönüş tesisatına bağlı olan filtre sökülerek temizlenir,
.Fan motoru sökülerek ilaç yardımı ile temizlenir,
.Alev odası içerisindeki toz vs. pislikler fırça ile temizlenir,
.Brülör sökülür su ve fırça ile düzgün bir şekilde yıkanır,
.Kombiye 1.05 bar su basılır yakma işlemi gerçekleşir,
.Kombi içerisinde zamanla oluşan toz vs. pislikler temizlenir,
.Gaz ayarı standartlara uygun şekilde ayarlanır,
.Son olarak’da kombinin bütün kontrolleri yapıldıktan sonra kullanıcıya kombi hakkında yeterli bilgiyi vererek teslim edilir.
Kombi bakımda yapılması gereken işlemlerin bu şekilde yapılması gerekmektedir. Bakım işlemi yaptırma durumunda bilir kişilerin yapmasına ve yukarıdaki bakım ile alakalı gerçekleşen işlemlerin yapıldığına emin olmanız
gerekmektedir.

BİZİ NEDEN TERCİH ETMELİSİNİZ ?

.7/24 hizmet anlayışı dilediğiniz saatte servis imkanı,
.Alanında uzman profesyonel ekip ve ekipman,
.Ekonomik fiyat garantisi,
.Güler yüzlü kadro,
.Zengin parça seçeneği,
.Garantili işçilik garantili orijinal yedek parça.

Ankara Kombi Servisi aramadan önce muhakkak evde doğalgazınızın olup olmadığını, elektrik tesisatının bağlı olduğuna ve kombinizin su barının 1.5 de olduğunu kontrol ettikten sonra Ankara Kombi Servisi arayabilirsiniz.

Ankara Kombi Servisi ayriyeten kombi atölye bakımı hizmeti de vermektedir. Kombinizi yerinden söküyoruz, değişmesi gereken parçaları ve ilerleyen zamanlarda sorun oluşturabilecek parçalarını değiştiriyoruz. Kombinizi ilk günkü gibi yeni haline getirip iki veya üç gün gibi kısa bir süre içerisinde kombinizin bütün parçalarını firmamız tarafından 1 yıl garantili olarak sizlere teslim ediyoruz. Güvenilir bir kombi servisi için Ankara Kombi Servisi arayabilirsiniz.
Ankara Kombi Servisi kombi bakım tamiri hizmetimiz dışında profesyonel tesisat temizleme makinesi ve kimyasal ilaç yardımıyla ısınmayan peteklerinize %100 çözüm garantisi ile hizmet vermektedir. Kalorifer tesisatı petek temizleme işlemi yeteri kadar verimli ısı almanızı ve enerji tasarrufunu minimum seviyeye düşürmek için yapılması gereken bir işlemdir. Kalorifer tesisatında ve peteklerin içerisinde sürekli devirdaim yapan sıcak su sebebiyle kireç ve çamur benzeri pislikler oluşmaktadır. Bu pisliklerin ısı kaybını yüksek derecede engellediği ve standartlardan fazla doğalgaz tüketildiği uzmanlar tarafından tespit edilmiştir ve her yıl yapılması gereken bir işlem değildir. Ortalama 4 ile 5 yıl arasında yapılma durumunda kış mevsimini daha konforlu yaşayabilir doğalgaz faturalarında % 30 ‘a varan tasarrufta bulunabilirsiniz.
Temizlik işlemi esnasında dikkat etmeniz gereken bazı hususlar vardır. Öncelikle her önünüze gelen firma veya şahıslara temizleme işlemi yaptırmanız son derece sakıncalıdır. Aksi takdirde tasarruf yerine dönüşü çok zor olan sıkıntılara sebep olabilirsiniz tesisat ve kombinizde kullanılan kimyasal ilacın uzman kişiler tarafından uygulanması gerekmektedir. Birde uygun fiyata tesisat temizliği yapan şahıslardan uzak durmanız gerekmektedir. Yalan yanlış tesisat temizliği yaptırarak dolandırılma olasılığınız çok yüksektir.

Ankara Kombi Servisi, Ankara Ferroli Kombi Servisi, Ankara Baymak Kombi Servisi, Ankara Demirdöküm Kombi Servisi, Ankara Ariston Kombi Servisi, Ankara ECA Kombi Servisi, Ankara Bosch Kombi Servisi, Ankara Vaillant Kombi Servisi, Ankara Alarko Kombi Servisi, Ankara Viessmann Kombi Servisi, Ankara Tesisat Temizleme, Ankara petek Temizleme, Ankara Kombi Tamiri, Ankara Kombi Bakımı

Call Now Button(0312) 250 01 04