Eryaman Protherm Kombi Servisi 272 82 92

eryaman protherm servisi

Eryaman Protherm Kombi Servisi olarak verdiğimiz hizmetlerizde müşterilerimize kalite, uygun fiyat ve memnuniyet ilkesini gözetmekteyiz.Protherm kombi servisi olarak hedefimiz her zaman müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Firmamızca yapılan tüm işlerde 1 yıllık garanti sunulmakta ve bu süre zarfı içinde arızalanan cihazlardan ücret talep edilmemektedir.

Güler yüzlü, çözüm odaklı ve müşteri memnuniyetini hedef olarak benimsemiş Eryaman Protherm servis çalışanları, müşterilerin istekleri doğrultusunda çalışmalarını şekillendirmektedir. Kalite çıtasını düşürmeden uzun yıllardır hizmet veren firmamız, beklentilerin üzerinde bir çalışma hizmeti sunmaktadır.

Arızaların tespiti ve onarımını uygun fiyat garantisi ile yürüten Protherm Eryaman Servisi, teknik servisinin yanı sıra, bakım, onarım hizmetlerinide bir arada yürütmektedir.

Kışın gelecek kabarık faturaların önlenebilmesi için yapılan çalışmaların başlıcaklarından birisi de kombi bakımıdır. Protherm Eryaman Kombi Servisi size bu hizmeti uzun yıllardır profesyonel ve kaliteli bir biçimde ulaştırmaktadır.

Eryaman Kombi Servisi hizmet sonrasında 1 yıllık garanti imkanı sunmaktadır. Yıl içerİsinde oluşabilecek tüm aksaklık ve arızaların ücret talep edilmeden çözümlenmesi ise müşterilerin daima aynı firma ile çalışmasını sağlamaktadır. Bu sayede Protherm Eryaman servis, Protherm Kombi Kullanıcılarının güvenini kazanmaktadır.

 

Call Now Button(0312) 250 01 04