Eryaman Ferroli Kombi Klima Servisi 272 82 92

eryaman kombi klima servisi

Eryaman Ferroli Kombi Klima Servisi olarak müşteri memnuniyeti prensibiyle çıktığımız bu yolda siz değerli müşterilerimizden gelecek tüm olumlu ve olumsuz yorumlar bizleri daha da motive edecektir, tüm şikayet ve eleştiriler de sizlere daha da iyi hizmet vermemiz açısından varsa yanlışlarımızı ya da eksikliklerimizi görmemize ve bunları sizlerin isteği doğrultusunda düzeltip geliştirip sizlere en kaliteli hizmeti vermemize neden olacaktır ki bu bizim için gerçekten çok önemlidir.

Eryaman Ferroli Teknik Servis olarak Ferroli kombiniz yada Ferroli klimanız bozulduğunda ya da bakım yaptırmanız gerektiğinde sadece bir telefon uzağınızdayız. Kombi Klima servisi konusunda eğitimli ve tecrübeli oluşumuz problemlerin giderilme süresini kısaltmakta ve gereksiz zaman kaybının önüne geçmektedir.

Tek bir telefon sonrasında anında yanınızda yer alacak olan Ferroli Eryaman ekibi her türlü sorununuzun üstesinden gelme konusunda yardımcı olmaktadır. Tamirat, onarım, bakım, montaj gibi işlerinizde anında kolaylık sağlıyor. Özelliklede Klima montaj etme konusunda evinizde en uygun yeri estetik açıdan da tespit ettikten sonra yerleştirmektedir. Bu yüzden sizde Ferroli cihazlarınızın uzun ömürlü olması açısından muhakkak Eryaman Ferroli teknik servisten yararlanmalısınız.

Firmamızca Ferroli cihazlarınıza yapılan tüm işlemler 1 yıl servis garantimiz altındadır…

Call Now Button(0312) 250 01 04