Emek Mah. Ferroli Kombi Klima Servisi 272 82 92

emek ferroli kombi servisi

Emek Mahallesi Ferroli Kombi Klima Servisi olarak yıllardır siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Servisimiz 7 gün 24 saat teknik servis hizmeti vermektedir.Hizmet Politikamız gereği servisimiz, yüksek kalite ve müşteri memnuniyetini ilke edinen tek adres olmuştur.

Ferroli Emek Kombi Klima servislerinde öncelikle siz mağdur etmeyecek planlar yapar ve müşterilerimize sunarız.Müşterileri memuniyetini ön planda tutarız. Her türlü bilgi aktarımını yaparız ve en kaliteli hizmeti sunar hoşgörülü davranırız.

Emek Ferroli Servisimizce Ferroli Kombi ve Ferroli Klimalarınızda yapılan tesbitler doğrultusunda arızalı olan parça hakkında bilgi verilir.Değişecek parça, parça fiyatı ve işçilik fiyatı belirtilerek kabul etmeniz doğrultusunda cihazınızın tamir veya bakım işlemi yapılır.
Yapılan Tüm Kombi ve Klima bakım ve onarım işlemleri bir (1) yıl işçilik veya parça garantisi altındadır.

Sıcak veya soğuk havalarda mağdur olmamak için Ferroli Kombi ve Klimalarınızın yıllık bakımlarını güvenli Ferroli Emek Teknik Servisine teslim ediniz.Zamanında yapılan bu bakımlar kullanıcının ekonomi açısından doğalgaz ve elektrik tasarrufu yapmasını ve de ilgili faturasının düşük olmasını sağlar. Bu nedenle Emek Ferroli  servisi, müşterilerin cihaz bakımlarını yaz başlamadan ya da kış başlamadan olmak üzere yılda en az iki defa yaptırılmasını tavsiye ediyor.

 

Call Now Button(0312) 250 01 04