Emek Mah. Alarko Kombi Klima Servisi 272 82 92

emek alarko teknik servisi

Emek Mahallesi Alarko Kombi Klima Servisi sayesinde arızalanan ve sorunlar yaşanan Alarko cihazlarınız çözüme kavuşacak. Tüm Emek Bölgesine ulaşan servis ağımız kaliteli ve hızlı hizmeti kapınıza kadar getirmektedir.

Alarko marka tüm Kombi ve Klima modellerinin sorunlarına profesyonel çözümler üreten firmamız, uygun fiyatlar sunarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktadır.

Emek Alarko kombi klima servisi, bakım, montaj ve yedek parça hizmetlerinin tümünü müşterilerine en hızlı bir şekilde ulaştırmaktadır. Cihazınızın daha verimli bir şekilde çalışması için Alarko kombi klima servisi teknisyenlerinden yardım alabilirsiniz. Mevsim dönüşlerinde yapılması gereken kombi ve klima bakımları Alarko Emek servisimiz için rutin bir iş olmasına rağmen kaliteden ödün vermeden hizmet sunmaktadır.

Haftanın 7 günü 24 saat boyunca hizmet veren servisimiz tecrübe ve deneyimini tüm müşterilerine sunmakta ve beklentilerin üzerinde bir hizmet vermektedir.

Alarko Cihazınızda oluşan tüm arızaların kısa sürede sonuca kavuşmasını istiyorsanız bizimle iletişime geçerek servis talebinde bulunabilirsiniz. Firmamız gün içinde size dönerek servisin saat kaçta adresinizde olacağını bildirmektedir.

Yedek parça değişiminde ve işçilik hususunda 1 yıllık garanti imkanı sunan servisimiz yaptığı çalışmalarla sürekli kendini geliştirmekte ve müşteriye en uygun fiyatları sunarak sektörde öncü konumunu korumaktadır.

Call Now Button(0312) 250 01 04