Dikmen Vaillant Kombi Servisi 272 82 92

ankara kombi klima servisi dikmen vaillant

Dikmen Vaillant Kombi Klima Servisi Vaillant marka Kombi ve Klimalarınızla ilgili soru ve sorunlarınızda deneyimli teknik ekipleriyle birlikte 7 gün 24 saat sizlere hizmet vermekle yükümlüdür.Tek hedefi bu görevini en iyi şekilde yapmak ve müşteri memnuniyetini kazanmaktır.

Dikmen Bölgesindeki Vaillant Kombi ve Vaillant Klima kullanıcılarına en iyi hizmeti vermek için yaygın mobil araçlarımız ve profesyonel teknik ekiplerimizle Çağrı merkezimize gelen arıza kayıtlarınızı alıyor ve sorunlarınızı aynı gün içinde eksiksiz çözmeye çalışıyoruz.

Dikmen Vaillant Kombi Klima Servisimizin Hizmetleri Vaillant Kombi Klima Bakımı , Vaillant Kombi Klima Onarımı , Vaillant Kombi Klima Arıza Tespiti , Vaillant Kombi Klima Kart Tamiri , Vaillant Kombi Montajı ve Demontajı Vaillant Klima Gaz şarjı… ve diğer müşteri şikayetlerine cevap vermektir.

Dikmen Vaillant Kombi Klima Servisimizce Vaillant Markalı Kombi ve Klimalarınıza yapılan işlemler ve değişen yedek parçalar 1 yıl boyunca firmamız garantisi altındadır. Tek amacımız müşterilerimizin bir defalık değil, ömür boyu ”bizim teknik servisimiz” diyebileceği teknik servisleri olmaktır.Bu yüzden Vaillant kullanıcılarının güvenini kazanmak bizim ilk politikamız olmuştur.

Lütfen Vaillant Kombi ve Klimalarınızı bu konuda yeterli bilgi ve deneyimi olmayan ve teknik servis adıyla piyasada dolaşıp kullanıcıları bezdiren ( bizlerin çantacı olarak tabir ettiği ) şahıslara emanet etmeyiniz.Aksi takdirde cihazlarınızda tamiri mümkün olmayacak hasar ve arızalara maruz kalıp maddi ve manevi zararlar görebilirsiniz.Birlikte çalışmak dileğiyle

Call Now Button(0312) 250 01 04