Dikmen Protherm Kombi Servisi 272 82 92

ankara dikmen protherm kombi servisi

Dikmen Protherm Kombi Servisi Özel Protherm Kombi Servisi olarak ”Müşteri memnuniyetini” hedefleyen bir anlayışa sahip, kendi bünyemizde oluşturduğumuz mobil servis ağı ile tüketicilemize en kaliteli ve en hızlı servis hizmeti sunmayı amaçlıyoruz.

Dikmen Protherm Servis organizasyon bölümü tarafından; servis teknikeri müşteriye gitmeden önce müşterilerimiz aranarak müsait olup olmadığı sorulur, eğer müşterimiz müsait ve evde reşit bir kişi var ise servis hizmeti verilir. Servis teknikerleri araçlarında bulunan yedek parça, takım ve ölçü aletleri ile cihazın yerinde bakım onarım işlemini yaparlar.

Biz Protherm Dikmen Servis olarak kurulduğumuz ilk günden beri müşteri porföyümüzü arttırmakla kalmadık müşterilerimizin bütçe konusunda projelerimiz arasına alarak sizlere en uygun fiyatlarda kombilerinizin bakım onarım  tamir gibi bir çok özelliğe sahip olan servislerinizi titiz bir çalışma yaparak tüm sorunlarınızı çözmekteyiz.

Tecribeli ve kaliteli teknik servis ekibiyle Dikmen de Protherm Kombi kullanıcılarına hizmet veren kombi servisi konusunda oldukça bir personele sahiptir. Konusunda uzman ve güler yüzlü bu ekip tüm sorunlarınıza çözüm bularak sizi rahata kavuşturacak. Kombilerinizde arıza çıktığında çağrı merkezimizi arayarak sorunlarınızla ilgili bilgi alabilir veya hizmette destek alabilirsiniz.

Dikmen Protherm kombi teknik servisi olarak siz değerli müşterilerimizin sorunlarını çözerken sizde diğer müşterilerimizin yaptığı gibi mutlu müşteriler listemizde yerinizi alın. Sizler listemizde yerinizi alırken bizlerde siz değerli tüketicilerimiz sayesinde Dikmen genelinde kombi servisi firmalar arasında kadememizi bir üst düzeye çıkarmaktayız. Siz tüketicilerimiz sizlerde sorunsuz bir yaşam istiyorsanız kombi servisi çağrı merkezimizi aramanız yeterlidir. Biz Protherm Kombi Dikmen Servisi olarak siz değerli tüketicilerimize verdiğimiz 7/24 hizmetten onur ve şeref duyarız. Sizlerde teknik sorunlarınızla ilgili çağrı merkezimizi arıyarak bilgi alabilir ve ya destek hizmet isteyebilirsiniz.

Call Now Button(0312) 250 01 04