Dikmen Ferroli Kombi Klima Servisi 272 82 92

ankara kombi klima servisi ferroli

Dikmen Ferroli Kombi Klima Servisi Ferroli marka cihazınızda bulunan arızaları kısa süre içerisinde çözüme kavuşturmaktadır. Yapısında bulunan yenilikçi ve teknolojiyi takip eden hizmet anlayışı ile tüm sorunlara çözümler üretmektedir.Cihazınızda oluşan tüm arızaların kısa sürede sonuca kavuşmasını istiyorsanız bizimle iletişime geçerek servis talebinde bulunabilirsiniz. Firmamız gün içinde size dönerek servisin saat kaçta adresinizde olacağını bildirmektedir.

Ferroli Klima Bakımlarının periyodik olarak düzenli yapılması çok önemlidir. Günümüzde Lejyoner hastalığı ( Legionella pneumophila ) olarak bilinen akciğer enfeksiyonu ölümcül bir hastalık olarak karşımıza çıkmaktadır ve bakımsız klimalardan yayılmaktadır.Hayati önem taşıyan Klima bakımını mutlaka uzman Dikmen Ferroli Teknikerlerine yaptırmalısınız.

Ferroli Kombi Bakımının yapılması çok önemli bir husustur. Bakım sırasında kombinin sadece temizliği yapılmaz , yıpranmiş parçalar tespit edilerek kombinizin daha büyük arıza yaşaması önlenir. Bakımli bir kombi % 20 lere varan enerji tasarrufu saglar.Ferroli Kombi bakımını mutlaka uzman Dikmen Ferroli Teknikerlerine yaptırmalısınız.

Yedek parça değişiminde ve işçilik hususunda 1 yıllık garanti imkanı sunan Ferroli Dikmen Servisimiz yaptığı çalışmalarla sürekli kendini geliştirmekte ve müşteriye en uygun fiyatları sunarak sektörde öncü konumunu korumaktadır.

Call Now Button(0312) 250 01 04