Demetevler Protherm Kombi Servisi 335 00 77

demetevlerprotherm-335 (8)

 

Demetevler Protherm Kombi Servisi sadece servis hizmeti degil, Ayni zamanda eğitimli musteri temsilcileri ve profesyonel kadrosuyla ile Yüksek güven ve kalitede musteri hizmeti sunmayı da hedefliyor.

Elektronik dünyasında hızlı ve istekli bir şekilde yükseliş gösteren Demetevler Protherm Servisi miz , modeli ne olursa olsun birçok Protherm Kombilerin onarım, bakım, tamir hizmetlerini vermektedir.

Biz Protherm Kombi servisi olarak sizlere en kaliteli servis deneyimini yaşatmak için çıkmış olduğumuz bu yolda sizi memnun etmek için bulundurduğumuz mobil servis araçları ile hizmet vermekteyiz.
Protherm Kombi Demetevler Servisi olarak hizmet sektöründeki önceliğimizi siz değerli müşterilerimize en hızlı ve yüksek kalite de servis hizmetini en uygun fiyatlara sağlayışımıza borçluyuz.

Demetevler Protherm Servisimizce yerinde bakım ve onarımı yapılamayan cihazlar , atölyeye alınır.Cihaz atölyeye getirildiğinde 24 saat maximum sürede müşteriye tüm testleri bittikten sonra teslim edilir.

Değiştirilen yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl süre ile garanti altına alınmaktadır.Yapmış olduğumuz onarımlar parça değişsin yada değişmesin,yapılan tüm müdahaleler şartlar ne olursa olsun bir yıl süre ile garantilidir.Servisimizde tüm Protherm Kombi orjinal yedek parçaları mevcuttur.

demetevler-335 (9)Deme

Call Now Button(0312) 250 01 04