Demetevler Ferroli Kombi Klima Servisi 335 00 77

demetevlerferroli-335 (6)

 

Demetevler Ferroli Kombi Klima Servisi olarak ,  ilk önceliğimiz adresinize gelmeden telefon yardımıyla sorunuzu gidermektir. Teknolojinin pahalı nimetlerinden olan ısıtma ve soğutma cihazları yanlış bir işlem sonucunda sizlere çok daha büyük masraflar oluşturmakta ve uzun süreli mağduriyetler sağlamaktadır. Bu sebeple arıza için çağıracağınız servisin işini bilen eğitimli teknikerler olduğundan emin olunuz.

Demetevler Ferroli Servisi olarak siz saygı değer müşterilerimize adresinizde hizmet veren teknikerlerini sektörün önde gelen firmalarında eğitimlerini almış, insan ilişkileri konularında tecrübe kazanmış, cihazlara olan hakimiyetleri üst seviyede olan insanlardan oluşturmaktadır.

Servisimiz arıza bildirimi merkezde toplayarak bölgelerinde bulunan mobil servis ekiplerine bildirir ve aynı gün içerisinde probleminizi ortadan kaldırmaya çalışır.Ferroli  Servisi deneyimli teknikerleri sayesinde cihazını montajı yapıldığı yerde size zaman kaybettirmeden araçlarında bulunan parçalar sayesinde kısa bir süre içerisinde onarımını yaparak siz değerli müşterilerimize cihazınızı çalışır durumda teslim eder.Değerli müşterilerimiz Biz Ferroli Demetevler  Servis olarak siz müşterilerimize hizmetin en iyi ve en kalitelisini sunmaktan gurur duyarız.

Arızalı, onarım gerektiren ya da periyodik bakım zamanı gelmiş olan ürünlerinizi evinizde ya da kendi atölyemizde ilk sahip olduğunuz gün ki performansına geri getirmek Ferroli Demetevler Teknik Servisimizin işidir.Kalitede lider, teknolojide güncel, hizmette güvenilir ve kendini işine adamış profesyonel bir kadro ile siz değerli müşterilerimizi ailemizin bir mensubu gibi görmekteyiz.
Samimiyetimizin kaynağı, işimize duyduğumuz saygının getirdiği bir sevgidir.Servisimiz tüm bakım, onarım, montaj ve arıza giderme işlemlerini en güvenilir ve 1 yıl garantili bir biçimde yürütmektedir. Demetevler Ferroli kombi klima servisleri Demetevler bölgemizin tüm noktalarına erişebilecek bir servis ağına sahiptir.

 

demetevler-335 (9)

Call Now Button(0312) 250 01 04