Demetevler Eca Kombi Servisi 335 00 77

demetevlereca-335 (5)

 

Demetevler Eca Kombi & Sofben Servisi  eğitimli ve sürekli kendini yenileyip teknolojiyi yakından takip eden profesyonel teknisyenlerden oluşmaktadır.

Son yıllarda özellikle kombi ile ilgili hizmet veren birçok kişi veya servisler bulunmaktadır. Edindiğimiz bilgilere göre, birçok tüketicinin, bilinçsiz veya kötü niyetli kişiler tarafından mağdur edildiğini öğrendik. Teknik donanımı ve bilgisi yetersiz kişiler veya servisler tarafından verilen hizmetlerde birçok tüketicinin servislere olan güveni azalmakta kime güveneceklerini bilememektedirler. Günümüzde kullanılan doğalgazlı cihazların mutlaka uzman ve güvenilir servisler tarafından yapılması gerektiğini hepimiz bilmekteyiz. Kombi v.b gibi cihazlarda, yapılan işlemlerdeki sorumlulukların bilincinde olan Eca Demetevler Servisi, yaşadığınız yere saygılı, güler yüzlü, ve güveninizi kazanacak hizmetler sunmaktadır.

Yıllarıdır evlerinizde kullanmakta olduğunuz doğalgazlı cihazlar her yıl muntazam olarak Eca teknik servis ekipleri tarafından kontrol edilip temizliği yapılmalı kış sezonuna rahat ve sorunsuz girebilmeniz için gerekli işlemleri yaptırması gerekmektedir.
Kış sezonu öncesi Demetevler Eca Servisince yıllık bakımda yapılacak işlemler şunlardır;

  •  Cihazınızın yanma verimini ve isli yanma oluşturacak tozlarının temizlenmesi Kalorifer dönüş hattındaki filtrenin sökülüp temizlenmesi. İmbisat deposunun havasının kontrolüÇakmak ayarlarının yapılması Gaz geçişini sağlayan meme gözlerinin temizlenmesi Cihazın modülasyon yapıp yapmadığı cihaz ayarlanan dereceye gelene kadar yüksek alevle yanar. İstenilen dereceye gelmek üzereyken size sabit bir sıcaklık sunması için alev boyutunu kısar. Evinizde ısı kaybı yoksa söner.
  •   Brülör temizliği, Sıcak su akış kontrolü, Peteklerin iyi ısınıp ısınmadığı, Genel kontrol, yakın zamanda sorun çıkaracak aksamlar hakkında kullanıcıya verilecek bilgiler, Müşterinin cihazı daha verimli kullanabilesi için bilgi verilir.

 

demetevler-335 (9)

Call Now Button(0312) 250 01 04