Demetevler Bosch Kombi Klima Servisi 335 00 77

demetevlerbosch-335 (2)

 

Demetevler Bosch Kombi Klima Servisi olarak Bosch Kombi yada Klimanız bozulduğunda ya da bakım yaptırmanız gerektiğinde sadece bir telefon uzağınızdayız. Kombi – Klima servisi konusunda eğitimli ve tecrübeli oluşumuz problemlerin giderilme süresini kısaltmakta ve gereksiz zaman kaybının önüne geçmektedir.

Bosch Kombi tamiri ve bakımı , Bosch Klima tamiri ve bakımı Demetevler Bosch Servis tarafından en kaliteli şekilde özenle yapılır. Siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmeti ucuza sunuyor bütçenize katkı sağlıyoruz. 10 Yılı aşkın tecrübemize güveniyor bu tecrübemizi kombi tamiri ve bakımı , klima tamiri  bakımı ve montajı gibi konularda en iyi şekilde size hizmet vermeye devam ediyoruz.

Bosch Klima Bakımlarının periyodik olarak düzenli yapılması çok önemlidir. Günümüzde Lejyoner hastalığı ( Legionella pneumophila ) olarak bilinen akciğer enfeksiyonu ölümcül bir hastalık olarak karşımıza çıkmaktadır ve bakımsız klimalardan yayılmaktadır.Klimalarınızın bakımı ve temizliği için Demetevler Bosch Servisini arayınız.

Bosch Kombi bakımının yapılması çok önemli bir husustur. Bakım sırasında kombinin sadece temizliği yapılmaz , yıpranmış parçalar tespit edilerek kombinizin daha büyük arıza yaşaması önlenir. Bakımlı bir kombi % 20’lere varan enerji tasarrufu saglar. Kombinizin bakımı ve güvenliğiniz için Bosch Demetevler Servisini  arayınız.

demetevler-335 (9)

Call Now Button(0312) 250 01 04