Demetevler Alarko Kombi Klima Servisi 335 00 77

demetevleralarko-335 (15)

 

Demetevler Alarko Kombi Klima Servisimiz Komple bir teknik servis bünyesinde olması gereken bütün standartlara sahip olan özel Alarko Servisi olarak, cihazından maksimum oranda verim almanız ve enerji kullanımdan tasarruf sağlamanız için uygulamalar yapmaktadır.Siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatlarla başta montaj, bakım, arıza onarım, yedek parça temini olmak üzere en kaliteli servis hizmetini yıllardır sunuyoruz.

 Alarko Kombi ve Klimalarda markanın üretim teknolojisine göre hareket etmekteyiz. Arıza tespit aşamalarından sonra gerekli onarımı ya da bakımı sağlıklı şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Alarko markalı kombi ve klimalarınızda karşılaşacağınız tüm teknik arıza ve problemler uzman teknisyenlerimiz tarafından en kısa sürede 1 yıl garanti güvencesi ile onarılmaktadır.

Alarko Kombi ve Klimanızdan en yüksek verimi alabilmeniz için yılda en az 1 kere uzman teknisyenlerimiz tarafından detaylı olarak periyodik Alarko Kombi ve Alarko Klima bakım işlemi yaptırmalısınız.

Demetevler Alarko Kombi Klima Servisi olarak,  hızlı mobil servis araçlarımız ile aynı gün içerisinde hizmet vermekteyiz.

demetevler-335 (9)

Call Now Button(0312) 250 01 04