Cebeci Alarko Kombi Klima Servisi 385 91 76

alarko-385

 

Cebeci Alarko Kombi Klima Servisi olarak, Cebeci Bölgesinde 7/24  servisimiz mevcut olup, cihazlarınıza öncelikle yerinde bakarak onarım imkanı sağlıyoruz. Tüm onarımlarda orijinal yedek parça kullanan servisimiz size en kısa sürede çözüm üretme olanağını sağlamaktadır.

Cebeci Alarko Servisi  yıllardır siz değerli müşterilerimize kombi klima servis  hizmet vermektedir.  Çalışan teknisyenlerimiz Alarko cihazlar hakkında eğitimli ve tecrübelidirler. Öncelikli hedefimiz her zaman müşteri memnuniyetidir.

Alarko Kombi Klima Servisi olarak verdiğimiz hizmetler;  alarko klima montajı, alarko klima  demontajı, alarko kombi klima arızası, alarko kombi klima bakımı, alarko kombi klima tamir ve onarımı, Alarko elektronik kart tamiridir.

Alarko Cebeci Servisi olarak;  siz değerli müşterilerimize ulaşabilmemiz için arayıp servis kaydınızı bırakmanız yeterlidir. Teknisyenlerimiz en kısa zamanda gelip cihazınızın arızasını gidereceklerdir. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için servis ekiplerimiz 7/24 hizmetinizdedir.

Cebeci Alarko Kombi Klima servisi olarak değiştirdiğimiz parçalara 1 (bir) yıl garanti veriyoruz, ve yaptığımız tüm işlemler firmamız tarafından güvence altındadır.

 

 

slide1-385

Call Now Button(0312) 250 01 04