Çayyolu Bosch Kombi Klima Servisi 272 82 92

Çayyolu Bosch Kombi Klima Servisi Firmamız yeniliklere açık ve müşteri memnuniyetini ön planda bulunduran bir vizyonu kendine benimsemiştir. Bu yüzden bizim için her şeyden önce müşteri memnuniyeti gelmektedir. Firmamız uzun yıllardır ısıtma soğutma sektörü içerisinde yer alan kurumsal bir firmadır. Firmamız müşteri memnuniyetini arka planda tutarak vizyonunu zedelemek yerine; müşteri memnuniyetini kendine ilke edinerek karlı ve uzun dönemli sürdürülebilir bir başarı yakalamayı amaçlamaktadır.

Çayyolu Bosch Kombi Servisi miz Bosch kombi tamir,bakım,onarım alanında deneyimli ekibiyle kombi tamirini sorunsuzca ve en kısa sürede gerçekleştirmektedir. Aynı zamanda kombi bakım hizmetlerini de gerçekleştirmektedir. Müşteri memnuniyetine önem veren politikamızla öncelikle ürün ve hizmette kalite anlayışını benimsemektedir.

Çayyolu Bosch Klima Servisi olarakta hizmet veren firmamız, Klimanız için gerekli olan tüm yedek parçaları kısa zamanda sağlar ve en uygun şekilde bütün tamir ve bakımlarını gerçekleştirir. Üstelik bunları uygun fiyat garantisi ile yapıyoruz. Sizler de klimanız adına en iyisini istiyorsanız bizlerle hemen irtibata geçebilirsiniz. Klimanızla alakalı bütün işlemleriniz için bize başvurabilirsiniz. Sizlerin rahat ve konforu için hizmet vermeye devam ediyoruz.

Çayyolu Bosch Servis hizmetlerini 1 yıl garantili olarak gerçekleştirmektedir…

Call Now Button(0312) 250 01 04