Çayyolu Ariston Kombi Servisi 272 82 92

Çayyolu Ariston Kombi Klima Servisi Ariston marka Kombi ve Klimalarınızın periyodik bakımlarını yapmakla birlikte, arızalanmaları durumunda da uzman servis personeli ile onarım hizmeti de vermektedir.

Ariston Kombi ve Klimanız arızalandı ise, çağrı merkezimizi arayarak arızanız hakkında ön bilgi vererek, size mobil servisimizin yönlendirilmesini talep edebilirsiniz.

Ariston Çayyolu Servisi ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren, deneyimli teknik servis ekibimiz size yönlendirilir. Yapılacak ön değerlendirmeden sonra gerekli bilgiler verilerek, müşterilerimizin arıza konusunda bilinçlenmesi sağlanır ve müşterimizin isteği durumunda gereken tamir hizmeti gerçekleştirilir.Yerinde onarımı mümkün olmayan Ariston cihazlarınız Servis atölyemize alınarak Revizyon (atölye bakımı) işlemine sokulabilir.yapılan tüm işlemler 1 yıl servis garantilidir.

Çayyolu Ariston Teknik Servisimizin tek hedefi Ariston Cihazlarınızla ilgili onarım,tamir,bakım işlemlerine kalıcı çözümler üretmek ve müşterimizin yüzünü güldürmektir.Bir memnun müşterinin en az 10 yeni müşteri demek olduğunun bilinciyle hizmetlerine yıllardır devam eden Firmamız, Çayyolu Ariston Kombi Servisi ve Çayyolu Ariston Kombi Servisi hizmet kalitesiyle öncü firma özelliğini korumaya kararlıdır.

 

Call Now Button(0312) 250 01 04