Çayyolu Alarko Kombi Klima Servisi 272 82 92

Çayyolu Alarko Kombi Klima Servisi olarak ; tüm Çayyolu Bölgesine yıllardır uzman ekibimiz ile Alarko Kombi Klima Bölge servisliği yapmaktayız.Alarko Kombi Klima servislerinde öncelikle siz mağdur etmeyecek planlar yapar ve müşterilerimize sunarız.Müşterileri memuniyetini ön planda tutarız. Her türlü bilgi aktarımını yaparız,en kaliteli hizmeti sunar hoşgörülü davranırız.

Kullanmakta olduğunuz Alarko marka klima ve kombilerinizden uzun yıllar hizmet alabilmeniz için cihazlarınızın yıllık periyodik bakımlarını yaptırmanız önerilmektedir. Çayyolu Kombi Klima Servisi tarafından usulüne uygun yapılacak Koruyucu Bakım, konforlu ve sağlıklı bir kullanımı güvenceye alıp;  yüksek verim ile cihazlarınızın uzun ömürlü olmasına olanak sağlayıp,  fatura ödemelerinizde kazanç olarak size geri dönecektir.

Çayyolu Alarko Kombi Klima Servisi , Hizmet Politikamız gereği , yüksek kalite ve müşteri memnuniyetini ilke edinen tek adres olmuştur.
Yedek parça satışımız bulunmaktadır.Ürünlerimize yapılan tesbitler doğrultusunda arızalı olan parça hakkında bilgi verilir.Değişecek parça, parça fiyatı ve işçilik fiyatı belirtilerek kabul etmeniz doğrultusunda cihazınızın tamir veya bakım işlemi yapılır.

Yapılan Tüm kombi ve klima bakım ve onarım işlemleri bir (1) yıl işçilik veya parça garantisi altındadır.

Alarko Servisimiz 7 gün 24 saat teknik servis hizmeti vermektedir….

 

Call Now Button(0312) 250 01 04