Çankaya Protherm Kombi Servisi 272 82 92

Çankaya Protherm Kombi Servisi, Müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutan, en uygun fiyat garantisi veren, dürüstlükten asla taviz vermeyen, gelişim ve değişime açık olan, teknolojiyi takip eden, teknik personelinin eğitimine önem veren, müşterilerinin konforunu ve cebini herkesten fazla düşünen Protherm Kombi Servisi olarak, tüm işçiliklerinde tam 1 yıl garanti vermektedir.

Çankaya Protherm Servisi olarak, tüm kombi modellerine servis hizmeti vermekteyiz. Servis talebinde bulunduğunuz gün içerisinde,Çankaya genelindeki servis araçlarımız en kısa zamanda size ulaşarak, sorununuza yerinde çözüm bulacaktır.
Protherm Çankaya  kombi teknik servis çalışanlarımız bakım ve servis işlemleri ile ilgilenerek müşteri memnuniyetini hedeflemektedir.

Kombi bakımını yaptırmanız cihazınızın çalışma performansını ve ömrünü etkilemektedir. Yanlış bir bakım veya hiç bakım yaptırmamanız olumsuz sonuçlar doğurur. Firma olarak her yıl periyodik olarak Protherm kombi bakım yaptırmanızı öneriyoruz.

Çankaya Protherm Teknik Ekiplerine yaptıracağınız ,Protherm kombi bakımı ile ekonominizede katkıda bulunursunuz. Bakımı yapılmayan kombiler güç sarfiyatını arttırır ve kabarık faturaların gelmesine neden olur. Kombi bakımı ile bakım sonrasında sıcaklık dağılımı düzelecektir.Bakımı yapılmayan Protherm kombi cihazları zaman içerisinde can güvenlğinizi tehlikeye sokabilir.

 

Call Now Button(0312) 250 01 04