Çankaya Bosch Kombi Klima Servisi 272 82 92

ank

Çankaya Bosch Kombi Klima Servisi Müşteri memnuniyetini her zaman kendisi için hedef edinen Bosch Teknik Servis olarak yaptığı tüm işlerde garanti ve anında servis güvencesi vererek, bundan sonraki faaliyet hayatında da edinmiş olduğu güvenilir ve istikrarlı yapısından taviz vermeden kalıcı hizmetler vermeye devam edecektir.

Bosh Çankaya Servisi olarak hedefimiz ,Bilgi ve deneyimlerimizle yıllar içerisinde oturttuğumuz kaliteli teknik servis hizmeti anlayışımızı, sorunsuz müşteri memnuniyeti ve hizmet zenginliği ile birlikte, siz değerli müşterilerimizin, değişilmez bir yardımcısı olmaktır.

Firmamızın tecrübesi, sürekli kendini yenileyen kalifiye personeliyle sıradan servis anlayışını yıkıp, servis üstü hizmet anlayışını Çankaya Bosch Servis te buluşturdu.

Çankaya Bosch Kombi Servisi ve Çankaya Bosch Klima Servisi hizmetlerine 7/24  haftanın hergünü devam eden firmamız, Bosch Kombi Klima bakım,onarım ,tamirat montaj demontaj işlemlerini 1 yıl garantili olarak gerçekleştirerek ”memnun müşteri” yelpazesini gün geçtirdikçe artırmaktadır.Çağrı merkezimizi 7/24 arayarak kaliteli ekonomik güleryüzlü ve garantili servis hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz….

Call Now Button(0312) 250 01 04