Çankaya Baymak Kombi Klima Servisi 272 82 92

ank

Çankaya Baymak Kombi Klima Servisi olarak Ankara İlinin tüm ilçeleri fiyat farkı olmaksızın 7-24 garantili teknik servis hizmeti sunmaktayız.Konusunda uzman kombi klima teknisyenlerimiz problemlerinizi aynı gün içerisinde garantili olarak çözmektedir.Kombi klimalarınızda degisimi yapılan orjinal yedek parcaların tarafımızdan bir yıl garantisi olmaktadır.Bir yıl içerisinde değişimi yapılan parcanın arızalanması durumunda hiçbie ücret talep edilmeden yeni yedek parca ile degisimi yapılmaktadır.

Çankaya Kombi Klima Servisi olarak ısıtma sogutma sektöründe gerek yedek parca,gerekse uzman teknisyenlerimiz ile öncülüğümüzü siz cankaya kombi klima kullanıcılarının bizlere vermis oldugunuz destek ile korumaktayız.

Evlerinizde kullanmakta oldugunuz baymak cihazlarınızın servis numaralarımızı aramadan önce arıza kodlarını not ederek bildirirseniz gelen uzman teknisyen arkadaslarımız daha kısa sürede cözüme ulasacak olup sizlerin magduri,yeti daha erken cözülecektir.

Çankaya Baymak Kombi Klima Servisi olarak kullanmakta oldugunuz Baymak cihazlarınızın bakımlarını düzenli bir sekilde yaptırmanızı önemle rica ediyoruz.

 

Call Now Button(0312) 250 01 04