Çankaya Ariston Kombi Servisi 272 82 92

ankara kombi klima servisi

Çankaya Ariston Kombi Klima Servisi , Çağrı merkezimizi arayıp, Ariston Kombi yada Ariston Klimanızla ilgili şikayetinizi bildirdikten hemen sonra gezici Ariston Çankaya Servisi ekiplerimiz sizleri arayarak sorunu çözmek için yanınıza gelecek ve size problemin kaynağını bildirecektir.Bundan sonra yapacağınız tek sey Ariston marka cihazınızı Çankaya Ariston Servisine yaptırmak isteyip istemeyeceğiniz.

Ariston Çankaya Teknik Servisi profesyonel ekibiyle müşterilerinin takdirini kazanarak geniş bir referans yelpazesi oluşturmuştur.

Ariston Servisi Çankaya firmamız %100 Müşteri Memnuniyeti ve Güvenilir Teknik Servisiniz sloganını firmanın vizyonu haline getirmiş olup bundan hareketle müşterilerine Çankaya Ariston Kombi Servisi ve Çankaya Ariston Klima Servisi olarak hizmet etmektedir.

Ariston Kombi yada Ariston Klimalarınızla ilgili Servisimizce yapılan tüm işlemler ve değişen orjinal yedek parçalar 1 yıl boyunca servis garantimiz altına alınacaktır.

Periyodik yıllık bakımlar Ariston Kombi ve Klimalarınız için mevsim geçişlerinde mutlaka yapılması gereken işlemlerdir.Bakım işlemlerini deneyimli konusunda uzman Çankaya Ariston Servis teknikerlerine yaptırmanız, cihazlarınızda ileride doğabilecek arızaları en aza indireceği gibi,cihazlarınızdan en yüksek performansı almanızı ve enerji tasarrufu yaparak faturalarınızın daha düşük maliyetlerde gelmesini sağlıyacaktır.

Ariston Kombi Klima Çankaya Servisimizin garantili güleryüzlü ve ekonomik teknik servis hizmetlerinden faydalanmak için bizi arayın…

 

Call Now Button(0312) 250 01 04