Abidinpasa Bosch Kombi Klima Servisi 385 91 76

bosch-385

 

Abidinpaşa Bosch Kombi  Servisi ve Abidinpaşa Bosch Klima Servisi hizmetleri veren firmamız, yaygın servis ağımızla Bosch kombi klima servisi, bakım, tamir ve montajı konusunda garantili hizmet vermektedir.

Bosch Abidinpaşa Servisi olarak Bosch marka Kombi ve Klimalarınızda oluşabilecek her türlü arızayı orijinal yedek parça ile en hızlı ve en güvenilir şekilde gidermekteyiz.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimizle Abidinpaşa bölgesinin tüm noktalarında ,profesyonel ekiplerimiz, yaygın servis ağımız ve sürekli yenilenen araç filomuz ile siz değerli müşterilerimiz için her geçen gün gelişmeyi ve Bosch kombi klimalarınızın servis ihtiyaçlarınızı karşılamayı ilke edindik. Bu hedefle kombi, klima tamir onarım ve bakım alanında sürekli gelişerek sizleri memnun etmenin yeni yollarını aramaktayız.

Bosch Kombinizin arıza vermeden sağlıklı çalışabilmesi ve evinizde yakıt tasarrufu sağlaması için her sene düzenli olarak kombi bakımı yaptırmanız gerekir. Çünkü bakımı yapılmayan kombinin verimi düşüp yaktığı doğalgaz miktarı yükselir. Kombi bakımı düzenli olarak yapılan yaşam alanlarında yuzde 30 yakıt tasarrufu sağlandığı bir gerçektir. Kısaca doğalgaz faturası geldiğinde kötü bir sürprizle karşılaşmamak için her sene kombi bakımınızı Abidinpaşa Bosch Servisimize yaptırmanız gerekir.

Bosch Klima bakımının sağlıklı bir hayat için her sene mutlaka yaptırılması gerekmektedir. Çünkü bakımı yapılmayan klimalar başta fibromiyalji, başağrısı, sinüzit, yüz felci olmak üzere bir çok hastalığa davetiye çıkarır. Bakımı yapılmayan klimalar ortama ağır ve kötü koku yayabilir, ileride klimanızda çok çeşitli arızalar çıkmasına sebep olabilir. Firmamız,Abidinpaşa Bosch klima servisi olarak deneyimli ve profesyonel ekibimizle uygun fiyatlarla klima bakımınızı gerçekleştirmekteyiz. Klima bakımı esnasında iç ve dış ünitenizi kimyasal ilaçlarla yıkayarak fanlarının temizliğini ve tozlarından arındırılma işlemini titizlikle gerçekleştirmekteyiz. Yine klimanızın bakımı sırasında gaz kontrollerini yaparak bir eksilme söz konusu ise gaz takviyesi de yapmaktayız.

Baymak Ankara Servisi

 

Call Now Button(0312) 250 01 04