Kategori arşivi Genel

ileaykedo

Ankara Kombi Servisi

Ankara Kombi Servisi olarak hızlı ve kaliteli servis imkanı sunmayı kendimize ilke edinip müşteri memnuniyeti en üst sevide tutmayı prensip haline getirerek siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermekten onur duymaktayız.Firmamız ile 7 gün 24 saat iletişime geçerek servis kaydı oluşturarak hızlı sonuçlar alabilirsiniz.

Kombi tamir ve bakım işleminin ne kadar ciddi bir iş olduğunu hepimizin bilmesi gerekmektedir. Bu sebepten dolayı kombi arıza işlemlerinin bilir kişiler tarafından yapılması son derece önemlidir. Günümüzde kombi kullanımı arttıkça maalesef korsan ve bilinçsiz şekilde kombi servis işlemi yapan şahıslarda artmıştır. Bu sebepten dolayı ev veya işyerinize çağıracağınız servis ekibini iyi bir şekilde araştırmasını yaparak veya tavsiye üzerinden çağırmanız can ve mal güvenliğiniz için önem taşımaktadır.

Kombi tamir ve bakım işlerinizi Ankara Kombi Servisi olarak uzman ekip ve son teknoloji aletlerimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Ayrıca kombi tamir bakım ve orijinal yedek parça değişimleriniz firmamız tarafından 1 yıl boyunca garantilidir.

Kombi bakımı hakkında bilmeniz gerekenler ve bakım işleminin ne derece önemli olduğunu Ankara Kombi Tamiri firması olarak sizlerle paylaşmak istedik, soğuk kış günlerinin sıcak dostu olan kombiler çeşitli marka ve model ile yoğun bir kullanım kapasitesine sahip bir konumdadır. Fakat kombilere hangi aralıklarla bakım yaptırmalıdır ve bakım işleminin ne derecede faydası olduğunu da kullanıcılar olarak bilmeniz gerekmektedir. Kombi bakım işleminin uzman kişiler tarafından kış mevsimine girmeden önce yılda 1 defa yapılması ön görülmüş bir işlemdir. Fakat bakım işlemini kullanıcıların yapması mümkün değildir. Alanında uzmanlaşmış bilir kişiler tarafından yapılması can güvenliğiniz açısından son derece önemlidir. Bakım işleminin düzenli olarak yapılması durumunda kombi üzerinde oluşabilecek yüksek maliyetli arızaların önüne geçebilir yakıt tasarrufunda bulunabilir, kombinizin yüksek performansta çalışmasını sağlayabilirsiniz ve ömrünü uzatabilirsiniz.

KOMBİ BAKIMI NASIL YAPILIR ?
.İlk olarak kalorifer tesisatında bulunan kirli su boşaltılır,
.Genleşme tankı basınç ayarı yapılır, düşük ise 1.0 Mbar’a hava basılarak ayarlanması yapılır,
.Kalorifer dönüş tesisatına bağlı olan filtre sökülerek temizlenir,
.Fan motoru sökülerek ilaç yardımı ile temizlenir,
.Alev odası içerisindeki toz vs. pislikler fırça ile temizlenir,
.Brülör sökülür su ve fırça ile düzgün bir şekilde yıkanır,
.Kombiye 1.05 bar su basılır yakma işlemi gerçekleşir,
.Kombi içerisinde zamanla oluşan toz vs. pislikler temizlenir,
.Gaz ayarı standartlara uygun şekilde ayarlanır,
.Son olarak’da kombinin bütün kontrolleri yapıldıktan sonra kullanıcıya kombi hakkında yeterli bilgiyi vererek teslim edilir.
Kombi bakımda yapılması gereken işlemlerin bu şekilde yapılması gerekmektedir. Bakım işlemi yaptırma durumunda bilir kişilerin yapmasına ve yukarıdaki bakım ile alakalı gerçekleşen işlemlerin yapıldığına emin olmanız
gerekmektedir.

BİZİ NEDEN TERCİH ETMELİSİNİZ ?

.7/24 hizmet anlayışı dilediğiniz saatte servis imkanı,
.Alanında uzman profesyonel ekip ve ekipman,
.Ekonomik fiyat garantisi,
.Güler yüzlü kadro,
.Zengin parça seçeneği,
.Garantili işçilik garantili orijinal yedek parça.

Ankara Kombi Servisi aramadan önce muhakkak evde doğalgazınızın olup olmadığını, elektrik tesisatının bağlı olduğuna ve kombinizin su barının 1.5 de olduğunu kontrol ettikten sonra Ankara Kombi Servisi arayabilirsiniz.

Ankara Kombi Servisi ayriyeten kombi atölye bakımı hizmeti de vermektedir. Kombinizi yerinden söküyoruz, değişmesi gereken parçaları ve ilerleyen zamanlarda sorun oluşturabilecek parçalarını değiştiriyoruz. Kombinizi ilk günkü gibi yeni haline getirip iki veya üç gün gibi kısa bir süre içerisinde kombinizin bütün parçalarını firmamız tarafından 1 yıl garantili olarak sizlere teslim ediyoruz. Güvenilir bir kombi servisi için Ankara Kombi Servisi arayabilirsiniz.
Ankara Kombi Servisi kombi bakım tamiri hizmetimiz dışında profesyonel tesisat temizleme makinesi ve kimyasal ilaç yardımıyla ısınmayan peteklerinize %100 çözüm garantisi ile hizmet vermektedir. Kalorifer tesisatı petek temizleme işlemi yeteri kadar verimli ısı almanızı ve enerji tasarrufunu minimum seviyeye düşürmek için yapılması gereken bir işlemdir. Kalorifer tesisatında ve peteklerin içerisinde sürekli devirdaim yapan sıcak su sebebiyle kireç ve çamur benzeri pislikler oluşmaktadır. Bu pisliklerin ısı kaybını yüksek derecede engellediği ve standartlardan fazla doğalgaz tüketildiği uzmanlar tarafından tespit edilmiştir ve her yıl yapılması gereken bir işlem değildir. Ortalama 4 ile 5 yıl arasında yapılma durumunda kış mevsimini daha konforlu yaşayabilir doğalgaz faturalarında % 30 ‘a varan tasarrufta bulunabilirsiniz.
Temizlik işlemi esnasında dikkat etmeniz gereken bazı hususlar vardır. Öncelikle her önünüze gelen firma veya şahıslara temizleme işlemi yaptırmanız son derece sakıncalıdır. Aksi takdirde tasarruf yerine dönüşü çok zor olan sıkıntılara sebep olabilirsiniz tesisat ve kombinizde kullanılan kimyasal ilacın uzman kişiler tarafından uygulanması gerekmektedir. Birde uygun fiyata tesisat temizliği yapan şahıslardan uzak durmanız gerekmektedir. Yalan yanlış tesisat temizliği yaptırarak dolandırılma olasılığınız çok yüksektir.

Ankara Kombi Servisi, Ankara Ferroli Kombi Servisi, Ankara Baymak Kombi Servisi, Ankara Demirdöküm Kombi Servisi, Ankara Ariston Kombi Servisi, Ankara ECA Kombi Servisi, Ankara Bosch Kombi Servisi, Ankara Vaillant Kombi Servisi, Ankara Alarko Kombi Servisi, Ankara Viessmann Kombi Servisi, Ankara Tesisat Temizleme, Ankara petek Temizleme, Ankara Kombi Tamiri, Ankara Kombi Bakımı

ileaykedo

Ankara Kombi Serv

Ankara Kombi Servisi
Ankara kombi servisi ilgili herhangi bir konuda teknik desteğe ihtiyaç duyduğunuzda bize ulaşmanız halinde uzman teknisyenlerimiz kombinizin durumuna göre yerinde sorununuzu gidermektedir. Eğer probleminiz servis yerinde giderilemeyecek durumdaysa kombi niz merkez servisimize getirilir.Tamir sonrası tüm testleri yapılıp adresinizde montajı yapılarak size teslim edilir.

444 51 92

Kombi Bakımı Ankara
Ankara kombi servisi Cihazın verimliliğini arttırmak, yıpranan parçaların değişimi ve gelecekte ortaya çıkacak arızların önüne geçmek için bakım hizmeti önemli bir işlemdir. Her yıl belli aralıklarla son baharda yapılması gerekir.Uzun süre çalıştırılmayan cihaz elden geçirilmeden çalıştırılınca performansı ve kullanım ömrü olumsuz yönde etkilenir. Buda fazla yakıt harcamanıza ve kabarık faturalara maruz kalmanıza sebep olur.

Ankara Kombi Servis Piyasada uzmanlığı eğitim sertifikaları ile belgelenmemiş kişiler tarafından yapılan işlemler cihazda tamiri mümkün olmayan büyük arızalara ve patlama, gaz sızıntısı gibi ciddi olumsuzluklara neden olmaktadır. Uzman kadrosu ve deneyimli ekibi ile

Ankara kombi bakımı servisi
eylül-ekim ve nisan-mayıs aylarında olmak üzere yılda iki kez yenileme yapılmasını tavsiye ediyor. En ucuz fiyatlarla kaliteli hizmet için bizi hemen arayın.

Ankara kombi servis teknik servis hizmetleri müşteri hizmetleri hattını kullanarak bize ulaşabilirsiniz.Ankara baymak kombi servisi olarak Ankara ve tüm semtlerine Ankara kombi servisi, Ankara kombi bakımı, Ankara kombi montaj, işlemlerini profesyonel ekibimizle 1 yıl işçilik ve servis garantisi altında yapmaktayız

Ankara Kombi Servisi

Ankara kombi servisi konusunda uzman ve egitimli kadrosu ile avcılar kombi özel servis hizmeti vermektedir. Ankara merkezli gezici servis ekibimiz ile haftanın 7 günü kesintisiz hizmet veren ve Ankara kombi servisi, olarak firmamiz hızlı servis hizmeti verebilmek icin tüm semtlere yayılmıştır.

Ankara kombi servisi Müşteri hizmetlerimizi 444 51 92 nolu telefonlardan arayıp servis talep kaydınızı bırakabilirsiniz. Size en yakın avcılar kombi servisi aracımızı yönlendirmekteyiz. Size ulaşan uzman teknisyenlerimiz kombinizin durumuna göre, yerinde tamir ediyor. Eğer kombinizin herhangi bir parçasının değiştirilmesi gerekirse veya yerinde tamir edilemeyecek gibiyse merkezimize getirilir.kombi, tamir edildikten sonra tüm testleri yapılıp adresinizde montajı yapılıp size teslim edilir.

Ankara KOMBİ SERVİSİ OLARAK VERDİĞİMİZ HİZMETLER…

* kombinizin yerinin değiştirilmesi,
* kombi bakımı,
* kombi montajı,
* kombi demontajı (sökümü),
* kombi kanal temizliği,
* kombinizin devreye alınması,
* kombi arıza giderme,
* kombi kart tamiri,
* kombi esanjör tamiri,
* kombi yıllık bakımları,
* kombi ilaçlı sistem temizliği,
* kombi pompa tamiri,
* kombi yedek parça,
* kombi filtresini yenileme veya temizleme
* kombinin taşınması
* kombi elektronik kart tamiri
* kombi orjinal yedek parça temini
* kombi oda termostadı değişimi montajı

Kısaca kombi bakımı Neden Gerekli ?

Sağlığınız için
Konforunuzu sağlamanız ve korumanız için
Birçok hastalıktan korunmanız için
Kötü koku, polen ve bakterilerden arınmış temiz bir hava solumanız için
kombinizin ömrünü uzatmak için
Hiç ummadığınız ve ihtiyacınız olduğu bir anda devre dışı kalmaması için
Enerji tasarrufu sağlamak için
Ankara kombi servisi,Hizmeti Almak İçin Size Bir Telefon Kadar Yakınız

ankara kombi servisi,ankara kombi bakimi,ankara klima bakimi,ankara klima servisi,ankara beyaz esya servisi,ankara tessisat temizligi,ankara kombi bakimi,yenimahalle kombi bakimi,ostim kombi bakimi,batikent kombi bakimi,kecioren kombi bakimi,pursaklar kombi bakimi,cankaya kombi bakimi,kizilay kombi bakimi,eryaman kombi bakimi,etimesgut kombi bakimi,balgat kombi bakimi

ileaykedo

Ankara Beyaz Eşya Servisi

Beyaz Eşya Servisi

Ankara her marka beyaz eşya ürünlerinin teknik servis, bakım, onarım, tamir hizmetlerini yirmi yıldır kurumsal olarak Ankara genelinde tek yetkili servis kuruluşu olarak yerine getiren firmamız, ilimiz genelinde her bölgede faaliyet gösteren şubeleri ile çalışmalarını dünya ölçeğinde yerine getirmektedir.

Geçmiş yıllarda edindiği deneyim ve birikimleri ile üst seviyede hizmet anlayışını ilkesi olarak kabul eden firmamız, tüm şubeleri ile beraber yüksek müşteri memnuniyeti prensibi ile hareket etmekte ve tüm çalışmalarında disiplin ve titizlik içersinde hareket etmektedir.

Günümüz firma anlayışına paralel olarak üst düzey teknik donanım zenginliği ile çalışmalarını yürüten firmamız ve şubelerimiz aynı zamanda eğitimli ve belgeli uzman personel kadrosu ile de hizmetlerinde devamlılık sergilemektedir.

Haftada yedi gün yirmi dört saat kesintisiz hizmet vererek Ankara bölgesinde uzun yıllardır çalışmalarını profesyonel iş ahlakı il eyerine getiren Ankara, bölge sakinlerinin beyaz eşya teknik servis, bakım, onarım ve tamir talepleri karşısında son derece duyarlı olarak hizmetlerini yerine getirmekte, ayrıca Mobil Teknik Servis uygulaması ile de daha hızlı ve tasarruf sağlayan çalışmalara imza atmaktadır.

Ankara Beyaz Eşya Servisi, günümüz müşteri taleplerinin yerine getirilmesinde, tüm beyaz eşya teknik servis, bakım, onarım ve tamir işleri için Çağrı Merkezi aracılığıyla haftada yedi gün günün yirmi dört saati kesintisiz hizmet vermekte, konusunda uzman personelleri ile tüm soru ve düşüncelerinize detaylı olarak cevap sunmaktadır.

444 51 92

ileaykedo

Klima Servisi

Klima Nedir ?

Klima sıcak yaz günlerinde sizi ferahlatmak için bulunduğu ortamı soğutan,
soğuk kış günlerinde içinizi ısıtmak için bulunduğu ortamı ısıtan bir elektronik yapay ısıtma
ve sogutma sistemlerinin en başta gelenlerinden birisidir. Klimalar evinizin, ofisinizin yada
bulunduğu ortamdaki havayı sürekli devirdayim ederek, sirkülaslyon eder ve bu sayede; içerden
dışarıya hava çıkışı, dışarıdan içeriye hava girişi olmaz ve ortam sürekli serin veya sıcak kalır.

Klima Tarihi :
Eskiden insanlar kapı girişlerine ıslak hasırlar asarak evin içerisine girecek olan havayı
su ile temas etmiş olan cisim olan halıya çarptırarak serinlik hissiyatı vermesini elde etmişlerdir.
19. yuzyıl’a gelindiğinde havayı daha çok serinletmek için bu halıların önlerine büyük fanlar veya
vantiratorler koyulmaya başlamıştı.
Willis H. Carrier’in icadı olan bilimsel olarak tasarlanmış ilk klima için 1902’yi beklemek
onlar için çok zor olmuştu. Carrier, 1901’de Cornell Üniversitesi Elektrik mühendisliği bölümünden
mezun oldu aynı yıl Temmuz ayında Buffalo’daki Buffalo Forge Company’de çalışmaya başladı. 6 ay içinde
aynı şirketin AR-GE (Araştırma ve Geliştirme) departmanının başına geçti çünkü işinde başarılıydı.
Buradaki ilk projelerinden biri, ısıtma bobinlerinden oluşan bir sistemden geçirildiğinde havanın
ne kadar ısı soğurabileceğini belirlemekti bulguları şirketin ısınma giderlerinde binlerce dolar
tasarruf sağladı. İlk projelerinden bir başkası da soğutmaya yönelikti.
Brooklyn’de Sackett-Wilhelms, Lithographing and Publishing adlı matbaa şirketi, ısı ve nem değişimleri
yüzünden kağıdın genleşmesi ve büzüşmesi sonucu baskı sürecinde renklerin donuklaşması gibi bir sorun yaşıyordu.
Willis H. Carrier 17 Temmuz 1902’de bu şirket için dünyanın ilk klimasının tasarımlarını tamamladı.
Klima, matbaanın ısı ve nem oranını hassasiyetle denetleyen 30 tonluk bir makinaydı.
Carrier bu projesini geliştirmeye başladı ve 16 Eylül 1904’de püskürtmeli ilk klima olan havayı
işlemden geçiren aygıt olarak ilk patent başvurusunu yaptı. Ne yazıkkı bağzı aksilikler çıktı ve
patenti 1906 da onaylandı. Bu aygıt sayesinde hava bir fan ile cihazın içine geliyor ve püskürterek
soğutuluyordu evyahut ısıtlıyordu. Su bir dizi işlemden geçiyor, ve hava fabrikasının havasını düzenlemek ,
üzere klimadan dışarı veriliyordu. Carrier Engineering ve başka firmaların konut klimaları
üretimine geçmesi içinse, 1920’lerin sonunu beklemek gerekecekti.

444 51 92

Ankara Klima Bakımı :
Hava filtresinin bakımı; Hava filtresi ön panel üzerindeki yuvaya yerleştirilir. Panelin altındaki tutamaktan
aşağı doğru çekildiğinde çıkar ve temizlendikten sonra aynı yerine takılır. Temizlendikten sonra başka
bakıma ihtiyaç duyulmaz, filtre 15 günde bir temizlenir. Filtre temizlenmediği taktirde hava sirkülasyonu
engelleneceğinden evaporatör yüzeyi karlaşır ve soğutma verimi düşer. Sizde ankara klima bakımı yaptırmak için
hemen 0312 335 00 77 li numarayı arayınız.
hava akımını destekleyen filtrelerin temizlenmesi :
İlk önce kapağı aşağıya doğru çekip çıkartmalı ve içinde bulunan hava akımını destekleyen filtreleri sökmelisiniz.
İşlemden sonra filtreleri elektrikli süpürge yardımı ile tozlardan arındırmanız gerekmektedir.
Ardından bu bölgeyi musluğun altında kısa bir süre beklettikten sonra temizlik işlemlerini bitirebilirsiniz.
Kurutma evresinde dikkat etmeniz gereken 2 nokta vardır; Birincisi güneşte, ikincisi asılarak kurutulma yapılmamalıdır.
Sizde ankara klima bakımı yaptırmak için hemen 0312 335 00 77 li numarayı arayınız.
Hava Filtresinin Temizlenmesinde Dikkat Edilecek Hususlar

Musluk altına tutularak yıkanır.
Elektrik süpürgesiyle temizlenebilir.
Sıcak su ile yıkamak gerekirse su sıcaklığı 50 °C üzerine çıkarılmamalıdır.
Çitilenmemelidir.
Güneşte kurutulmamalıdır.
Asılarak kurutulmamalıdır.
Klima kesinlikle filtresiz çalıştırılmamalıdır.
Peryodik Bakımda Yapılması Gerekenler

Periyodik olarak firma yetkili servisince yapılması gereken kontroller bulunmaktadır.
Evaparatör ve kondaserin özel ısı eşanjör deterjanı ve basınçlı hava veya su ile temizliği
R-22 gazının yüksek ve alçak basınç değerinin kontrolü
Elektrik tesisatı, V otamat, Voltaj – akım değerlerinin kontrolü
Tüm soket bağlantılarının kontrolü
Drenaj tavası ve hattının temizliği
Tüm fan pervanelerinin temizliği
Duyu ile ses kontrolü
Estetik görüntü kontrolü
Eksik gaz şarjı
Ünitenin ve Uzaktan Kumandanın Temizlenmesi

Yumuşak bir bezle silin
Sıcak su, tiner, aşındırıcı tozlar veya güçlü çözücüler kullanmayın

Klima Bakımı Ne zaman Yapılmalı ?
Hem yaz sıcaklarından hem de kış soğuğundan koruyan bir cihaz olarak özellikle evlerde konfor
sağlayan klimaların düzenli olarak bakımlarını gerçekleştirmeniz cihazın daha uzun süreli
kullanılabilmesi bakımından büyük bir önem taşır.
Peki klima bakımı ne zaman yapılmalı ve kimlere yaptırılmalıdır? Pek çok kişi klima bakımlarını
atlatıyor olsa da aslında klimaların daha sağlıklı şekilde kullanılabilmesi bakımında bakım
zamanına ve bakım yapacak kişilere dikkat etmek gerekmektedir.
Klima bakımları işinin ehli uzmanlar tarafından gerçekleştirilen işlemlerdir. Bu bakımlar sırasında
cihazınızın tüm değerleri kontrol edilmekte, iç temizliği yapılmaktadır. Bu bakımların ne zaman yapılacağı da çok
önemlidir. Kışın ortasında ya da yazın ortasında bakım yaptırmanızın herhangi bir faydasını görebilmeniz mümkün olmayacağı
gibi bakım sırasında cihazınızın kullanılamaması da sorun yaratacaktır. Bu yüzden klima bakımı ne zaman yapılmalı
dediğinizde en uygun zamanın evdeki klimalar için yılda iki defa olmak üzere özellikle kış ve yaz mevsimleri başlamadan
evvel yapılmalıdır. Çünkü bu mevsimlerde kullanım artacaktır ve sorunsuz bir şekilde çalışması için kullanım öncesi
bakımdan geçirilmesi gerekmektedir.
Klima Bakım ;
Klimalar mevsim geçişleriyle beraber farklı hava koşulları ile karşılaşırlar.
Bu mevsim değişiklikleri klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden dolayı tıkanır.
Bu durum sağlığınız ve ekonominiz için oldukça önemlidir.
Klima Bakımıyla Sağlığınızı Güvence Altına Alın
Filtrelerin toz ve pislikle kaplanmasından dolayı klimanızın saldığı kirli hava yüzünden sağlığınız ile ilgili sorunlar
yaşarsınız. Bununla beraber serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeteri kadar soğutma veya ısıtma işlevini
yerine getiremeyen klimalar devamlı çalışırlar.
Sürekli çalışan klimalar bir süre sonra arıza yapmaya başlarlar. Klimanızın arıza vermemesi için Klima Bakımı işlemleriniz
uzman teknik personelleri tarafından kimyasal ilaçlar ile yapılmaktadır.

ileaykedo

Ankara Kombi Klima Servis Semtleri 272 82 92

Çankaya Yenimahalle Altındağ Etimesgut Keçiören Mamak
Akpınar 25 Mart Akköprü 30 Ağustos Mah. 19 Mayıs Abidinpaşa
Angora Evleri Alacaaltı Aktaş Elvankent 23 Nisan Akdere
Anıttepe AŞTİ Alemdağ Eryaman Aktepe Akşemsettin
Aydınlar ATB Altındağ Etimesgut Aşağı Eğlence Aşık Veysel
Ayrancı Atisan Anafartalar Güzelkent Atapark Atmışevler
Bademlidere Avcılar Ata Sanayi İstasyon Ayvalı Boğaziçi
Bahçelievler Bağlıca Aydınlıkevler Kazım Karabekir Bademlik Cengizhan
Bakanlıklar Balkuyumcu Baraj Piyade Mah. Bağlum Demirlibahçe
Balgat Batı Sitesi Başpınar Süvari Basınevleri Derbent
Bayraktar Batıkent Battalgazi Şaşmaz (Bahçekapı) Çaldıran Dikimevi
Beşevler Beştepe Bentderesi Şeker Dutluk Dörtyol
Beysukent Burç Beşikkaya Topçu Esertepe Durali Alıç
Beytepe Çamlıca Bostancık Göksu Etlik Ege Mahallesi
Bilkent Çayyolu Çamlık Güzelyurt Fahri Korutürk
Birlik Mah. Çiftlik Dışkapı İncirli Gn.Zeki Doğan
Boztepe Demetevler Doğantepe Kalaba Gülveren
Büyükesat Dodurga Feridun Çelik Kanuni Hüseyingazi
Cebeci Erciyes İşyerleri Gülpınar Kardeşler Karaağaç
Cevizlidere Ergazi Güneşevler Keçiören Kartaltepe
Çankaya Eskişehir Yolu Hacettepe Kuşcağız Kayaş
Çiğdem Mah. Etiler Hacı Bayram Mecidiye Kıbrıs
Çukurambar Gazi Mah. Hacılar (Siteler) Osmangazi Köstence
Demirtepe Gimat Hamamönü Ovacık Kutlu
Dikmen Güzelyaka Hisar (Kale) Pınarbaşı Mamak
Emek Hurdacılar Sitesi İskitler Sincan Sanatoryum Mutlu
G.O.P İlk Yerleşim Karapürçek Ahi Evran Şenlik Nato Yolu
Hilal Mah. İnönü Opera Akşemsettin  Şenyuva Peyami Sefa
Huzur İstanbul Yolu Önder Atakent Ufuktepe Saimekadın
İlkbahar İvedik OSB Örnek Mah. Fatih Mah. Uyanış Mah. Şahap Gürler
İlker Kardelen Peçenek Gazi Osman Paşa  Yakacık Şehitlik
İmrahor Karşıyaka Rüzgarlı İstasyon  Yeşilöz Şirintepe
İncesu Kentkoop Samanpazarı Malazgirt Yeşiltepe Tepecik
Karapınar Konutkent Siteler Mareşal Çakmak Yükseltepe Tuzluçayır
Kavaklıdere Koru Sitesi Solfasol Pınarbaşı Bağlarbaşı Türközü
Keklik Pınarı Macunköy Telsizler Plevne Mah Hasköy Üreğil
Kırkkonaklar Mustafa Kemal Mah. Ulubey Sincan Subayevleri Yeşil Bayır
Kızılay Mehmet Akif Ersoy Yavuz Selim Sincan OSB Sancaktepe
Kızılırmak Ostim Yenidoğan Temelli
Kocatepe Özevler Yıldırım Beyazıt Yenikent
Kolej Söğütözü Yıldıztepe Atatürk Mah.
Küçükesat Şehit Ali Ziraat Törekent
Maltepe Şentepe Ulus
Mebusevleri Türkkonut
Mühye (Yeşilkent) Uğur Mumcu
Mürsel Uluç Ümitköy
ODTÜ Varlık Mah.
Oran Yahyalar
Osman Temiz Yaşamkent
Oyak Sitesi Yenimahalle
Öveçler Yeşilevler
Sancak Mah. Yuva
Seyranbağları
Sıhhiye
Sokullu
Tandoğan
Topraklık

Yenişehir
Yıldız
Yüzüncü Yıl (İşçi Blokları)
Kurtuluş
Ahlatlıbel
Ata Mah.
Yakupabdal
Yücetepe
ileaykedo

Kombi Petek Temizliği Ankara 272 82 92

  • Kombi Petek Temizliği Ankara 272 82 92 
  • Kombinizin daha verimli ve rahat çalışmasını sağlar
  • Peteklerde meydana gelen kireç, su taşı, pas, tortu birikintilerini önler ve kombinizin ömrünü uzatır.
  • Yakıttan tasarruf sağlar ve paranız cebinizde kalır.
  • Yıllarca tesisat içerisinde dönen suyun temiz kalmasını sağlar

 

Isıtma Sistemi Temizliği

Radyatörlerinizi duvar askılarından sökmeden, meskeninizi kirletmeden kimyasal ilaçla ve özel makinalarımızla tüm tesisatınızı önce ön yıkama sonrasında ise akış yönünü belirleyebildiğimiz solüsyonun sisteminizde bekletilmesi ile tüm sisteminize rahat bir nefes aldırıyoruz. Tesisatınızda ve peteklerinizde bulunan tüm tortu, kir, pas ve su taşları çözülerek vakumlu makinemiz ile ortalama 2 saat süren bir işlemle temizleniyor ve tesisatınız ilk günki performansını tekrar yakalamış olur.

Sisteminizde oluşan kireçlenmeyi çözmediğiniz sürece, ne doğalgaz yakıt tasarrufu ne kalorifer kazanları tasarruf ürünleri hiçbir fayda göstermez. Bunun sonucunda kalorifer kazanları arıza, kombi arıza, merkezi sistemlerde tıkanıklıklar devam eder.

 

Kalorifer, kombi peteklerinizin yarısının ısınıp yarısının ısınamaması, evinizdeki bazı odaların ısınıp bazı odaların ısınamaması hatta merkezi sistemle ısınan binaların bazı dairelerinin hiç ısınmaması sorununa en uygun çözümü tüm tesisatınızı temizletmektir.

ileaykedo

Eryaman Kombi Petek Temizliği 272 82 92

Eryaman Kombi Klima Servisi Olarak Petek Temizliği Hizmetinide Siz Degerli Eryaman Sakinlerine Sunmaktayız…
Hizmet ile ilgili detaylı bilgi

Kombi, tesisat, petek ve yerden ısıtma borularında oluşan kireç, kışır, tortu ve çamurlaşmanın temizlenebilmesi için özel olarak geliştirilmiştir. Hiçbir metale, kombi parçalarına ve oringlere zarar vermediği test raporları ve kullanan yetkili servislerce onaylanmıştır.
Asidik bir malzeme olmadığı için, uygulama esnasında kombiyi sistemden ayırmaya, uygulamadan sonra nötrleştirme yapmaya gerek yoktur.
Uygulandığı Sistemler:

Her marka model kombi ve yoğuşmalı kazanlarda
Alüminyum, panel, dökme peteklerde
Demir, bakır, plastik borularda
Yerden ısıtma sistemlerinde

Uygulama:
Uygulama kombiyi ayırmadan, kombi ve sistem çalışırken yapılmaktadır. Çalışma ortamında kirlilik oluşmaz. Sistemin kirlilik durumuda göz önüne alınarak iyi bir uygulama 2-3 saat sürebilir.

ileaykedo

Eryaman Vaillant Kombi Servisi 272 82 92

ERYAMAN VAİLLANT KOMBİ SERVİSİ 0312 272 82 92
VAİLLANT KOMBİ BAKIM TAMİR
VAİLLANT SOHBEN BAKIM TAMİR
VAİLLANT KLİMA BAKIM TAMİR
VAİLLANT BRÜLÖR BAKIM TAMİR
VAİLLANT HİDRAFOR BAKIM TAMİR
ANKARANIN HER BÖLGESİNE BİR TLFLA 7/24 GARANTİLİ HIZLI SERVİS
PAZAR GÜNLERİ SERVİSİMİZ VARDIR

 

ERYAMAN VAİLLANT KOMBİ SERVİSİ OLARAK YILLARDIR ANKARANIN HER BÖLGESİNE VAİLLANT SERVİS HİZMETİ VERMEKTEYİZ.
ANKARANIN HER BÖLGESİNDEKİ VAİLLANT KOMBİ,VAİLLANT SOFBEN,VAİLLANT KLİMA KULLANAN ERYAMAN VAİLLANT KULLANICILARINA
HIZLI GARANTİLİ KALİTELİ SERVİS HİZMETİ SUNMAKTAYIZ.ERYAMAN VAİLLANT TEKNİK SERVİSİMİZLE 7/24 KESİNTİSİZ HİZMET
ALMAK İCİN VAİLLANT MARKA CİHAZLARINIZDAKİ SORUNLARINIZDA VAİLLANT TEKNİK SERVİSİMİZİ ARAYARAK DETAYLI BİLGİ
ALABİLİR,İSTERSENİZ PROFESYONEL VAİLLANT TEKNİS SERVİSİ İSTEYEBİLİRSİNİZ.
VAİLLANT KOMBİ SERVİSİ ANKARA
VAİLLANT KOMBİ SERVİSİ ÇANKAYA
VAİLLANT KOMBİ SERVİSİ DİKMEN
VAİLLANT KOMBİ SERVİSİ ÇAYYOLU
VAİLLANT KOMBİ SERVİSİ BALGAT
VAİLLANT KOMBİ SERVİSİ ÇUKURAMBAR
VAİLLANT KOMBİ SERVİSİ EMEK MAH.
VAİLLANT KOMBİ SERVİSİ BAHÇELİEVLER
VAİLLANT KOMBİ SERVİSİ SEYRANBAGLARI
VAİLLANT KOMBİ SERVİSİ CEVİZLİDERE

VAİLLANT KOMBİ SERVİSİ ORAN
VAİLLANT KOMBİ SERVİSİ BİRLİK MAH.
VAİLLANT KOMBİ SERVİSİ ABİDİNPAŞA
VAİLLANT KOMBİ SERVİSİ CEBECİ
VAİLLANT KOMBİ SERVİSİ KURTULUŞ
VAİLLANT KOMBİ SERVİSİ ÜMİTKÖY
VAİLLANT KOMBİ SERVİSİ AYRANCI

VAİLLANT KOMBİ SERVİSİ ERYAMAN
VAİLLANT KOMBİ SERVİSİ ETLİK
VAİLLANT KOMBİ SERVİSİ YENİMAHALLE
VAİLLANT KOMBİ SERVİSİ BATIKENT
VAİLLANT KOMBİ SERVİSİ İNCİRLİ
VAİLLANT KOMBİ SERVİSİ GAZİ MAH.
VAİLLANT KOMBİ SERVİSİ BEŞTEPE
VAİLLANT KOMBİ SERVİSİ ŞENTEPE

VAİLLANT KOMBİ SERVİSİ DEMETEVLER
VAİLLANT KOMBİ SERVİSİ HASKÖY
VAİLLANT KOMBİ SERVİSİ OSTİM
VAİLLANT KOMBİ SERVİSİ SERHAT
VAİLLANT KOMBİ SERVİSİ 100.YIL
VAİLLANT KOMBİ SERVİSİ ABİDİN PASA
VAİLLANT KOMBİ SERVİSİ AYDINLIKEVLER
VAİLLANT KOMBİ SERVİSİ HASKÖY
VAİLLANT KOMBİ SERVİSİ ERYAMAN
Vaillant servis teknikerleri; işe alım sürecinde aranan niteliklere uygun olan adaylar yazılı ve sözlü sınavlara davet edilip bu sınavları başarı ile geçen adaylar 3 ay süresince uzman eğitmenler tarafından teorik ve pratik teknik eğitimlere tabi tutulurlar.Eğitim döneminde ve sonunda yapılan sınavları başarı ile tamamlayan adaylar servis teknikeri olarak göreve başlar.
Vaillant servis teknikerleri 6 ayda bir psikolojik ve teknik eğitimler alarak ,yıl genelinde bilgilerin taze kalması sağlanır.Yapılan denetimlerde görülen eksiklikler bu eğitimler ile giderilmeye çalışılır.
Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve 2 yıldır.

Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı firmamızın garantisi kapsamındadır.

Malın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir.Malın tamir süresi en fazla 30 iş günüdür.Bu süre, mala ilişkin arızanın servis istasyonuna, servis istasyonunun olmaması

durumunda, malın satıcısı, bayi acentası, temsilciliği, ithalatçısı veya imalatçısından birisine bildirim tarihinden itibaren başlar.Sanayi malının arızasının 5 iş günü içersinde giderilmemesi halinde, imalatçı veya ithalatçı ; malın tamiri tamamlanıncaya kadar; benzer özelliklere sahip malını tüketicinin kullanımına tahsis etmek zorundadır.

Malın garanti süresi içersinde gerek malzeme ve işçilik, gerekse montaj hatalarından dolayı arızalanması halinde işçilik masrafı, değiştirilen parça bedeli yada başka herhangi bir ad altında hiçbir ücret talep etmeksizin tamiri yapılacaktır.

Malın ;

Teslim tarihinden itibaren garanti süresi içinde kalmak kaydıyla iki yıl içersinde, aynı arızayı ikiden fazla tekrarlaması veya farklı arızaların dörtten fazla ortaya çıkması sonucu malda yararlanamamanın süreklilik kazanması,

tamiri için gereken azami sürenin aşılması,

servis istasyonunun mevcut olmaması halinde sırasıyla satıcısı, bayii, acentası, temsilciliği, ithalatçısı veya imalatçısından birisinin düzenleyeceği raporla arızanın tamirinin mümkün bulunmadığının belirlenmemesi

durumlarında ücretsiz olarak değiştirme işlemi yapılacaktır.

Malın kullanma kılavuzunda yer alan hususlara aykırı kullanılmasından kaynaklanan arızalar garanti kapsamı dışındadır.

Garanti süresi içersinde, servis istasyonları tarafından yapılmasının zorunlu olduğu , imalatçı veya ithalatçı tarafından şart koşulan periyodik bakımlarda ; verilen hizmet karşılığında tüketiciden işçilik veya benzeri ücret talep edilmez.

Garanti belgesi ile ilgili olarak çıkabilecek sorunlar için Sanayi ve Ticaret Bakanlığı tüketici ve rekabetinin korunması Genel Müdürlüğü’ne başvurabilir.

Bu belgenin kullanılmasında; 4077 sayılı Tüketicinin korunması hakkında kanun ve bu kanun’a dayanılarak yürürlüğe konulan garanti belgesi uygulama esaslarına dair tebliğ uyarınca, T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Tüketicinin ve rekabetinin korunması Genel Müdürlüğü tarafından izin verilmiştir.

ileaykedo

Eryaman Alarko Kombi Klima Servisi 272 82 92

ERYAMAN [KOMBİ KLİMA] SERVİSİ 0312 272 82 92
KOMBİ BAKIM TAMİR
SOHBEN BAKIM TAMİR
KLİMA BAKIM TAMİR
BRÜLÖR BAKIM TAMİR
HİDRAFOR BAKIM TAMİR
ANKARANIN HER BÖLGESİNE BİR TLFLA 7/24 GARANTİLİ HIZLI SERVİS
PAZAR GÜNLERİ SERVİSİMİZ VARDIR

ERYAMAN [ALARKO] KOMBİ SERVİSİ OLARAK YILLARDIR ANKARANIN TÜM BÖLGELERİNE HİZMET VERMEKTEYİZ.EVİNİZDE
KULLANMIŞ OLDUGUNUZ ALARKO MARKA CİHAZLARINIZIN BAKIM ONARIM İŞLERİNİ ALARKO TEKNİK SERVİS OLARAK
YAPMAKTAYIZ.PROFESYONEL SİNCANALARKO TEKNİSYEN ARKADASLARIMIZLA HEP BERABER SİNCANALARKO KOMBİ KULLANICILARININ
MEMNUNİYETİNİ REFERANSLARINI ALARAK BUGÜNE GELMEMİZİ SAGLAYAN TÜM SİNCANALARKO KOMBİ KULLANICILARI BASTA OLMAK ÜZERE
BİZE DESTEK VEREN ALARKO MARKA KULLANICILARINA TESEKKÜRÜ BİR BORC BİLİRİZ…

ALARKO KOMBİ SERVİSİ ANKARA
ALARKO KOMBİ SERVİSİ ÇANKAYA
ALARKO KOMBİ SERVİSİ DİKMEN
ALARKO KOMBİ SERVİSİ ÇAYYOLU
ALARKO KOMBİ SERVİSİ BALGAT
ALARKO KOMBİ SERVİSİ ÇUKURAMBAR
ALARKO KOMBİ SERVİSİ EMEK MAH.
ALARKO KOMBİ SERVİSİ BAHÇELİEVLER
ALARKO KOMBİ SERVİSİ SEYRANBAGLARI
ALARKO KOMBİ SERVİSİ CEVİZLİDERE

ALARKO KOMBİ SERVİSİ ORAN
ALARKO KOMBİ SERVİSİ BİRLİK MAH.
ALARKO KOMBİ SERVİSİ ABİDİNPAŞA
ALARKO KOMBİ SERVİSİ CEBECİ
ALARKO KOMBİ SERVİSİ KURTULUŞ
ALARKO KOMBİ SERVİSİ ÜMİTKÖY
ALARKO KOMBİ SERVİSİ AYRANCI

ALARKO KOMBİ SERVİSİ SİNCAN
ALARKO KOMBİ SERVİSİ ETLİK
ALARKO KOMBİ SERVİSİ YENİMAHALLE
ALARKO KOMBİ SERVİSİ BATIKENT
ALARKO KOMBİ SERVİSİ İNCİRLİ
ALARKO KOMBİ SERVİSİ GAZİ MAH.
ALARKO KOMBİ SERVİSİ BEŞTEPE
ALARKO KOMBİ SERVİSİ ŞENTEPE

ALARKO KOMBİ SERVİSİ DEMETEVLER
ALARKO KOMBİ SERVİSİ HASKÖY
ALARKO KOMBİ SERVİSİ OSTİM
ALARKO KOMBİ SERVİSİ SERHAT
ALARKO KOMBİ SERVİSİ 100.YIL
ALARKO KOMBİ SERVİSİ ABİDİN PASA
ALARKO KOMBİ SERVİSİ AYDINLIKEVLER
ALARKO KOMBİ SERVİSİ HASKÖY
ALARKO KOMBİ SERVİSİ ERYAMAN
yenimahalle alarko kombi servisi=yenimahalle alarko servisi
yenimahalle alarko teknik servis=alarko yenimahalle servisi
alarko yenimahalle servisleri=alarko arıza servisi yenimahalle
yenimahalle kombi servisi=alarko bakım servisi
alarko carrıer kombi servisi=alarko kombi servis yenimahalle
yenimahalle alarko servis=alarko servis yenimahalle
alarko arıza servis=arıza servisi alarko yenimahalle
alarko kombi=bakım=arıza=montaj=servisi=servisleri=yenimahalle=
ankara=ankaranın her semtine servis=alarko kombi yenimahalle servisi=
alarko=alarko serena=alarko harmony=alarko termo klas=alarko
termo confort=alarko minea=yenimahalle serena servisi=yenimahalle minea servisi
=yenimahalle confort servisi=yenimahalle termo flaş servisi=yenimahalle alarko
kombi arıza bakım montaj servisi=alarko teknik servis=alarko
acil servis=alarko 24 saat servis=alarko nöbetçi servis=alarko hizmet servisi
alarko teknik hizmetleri=alarko ankara yenimahalle servisi=alarko ankara servisi
yenimahalle alarko kombi servisi ankara=alarko yenimahalle ankara teknik servis

Küçük Bir Yazıhaneden Güçlü Bir Holding`e
ALARKO, 1954 yılında Karaköy’deki Vefai Han’ın ufak bir yazıhanesinde, kurucuları İshak ALATON ve Üzeyir GARİH’ten oluşan kadrosu ile Türk Sanayiindeki yerini almıştır.
20.000. – TL. Sermayeli bir Kollektif Şirket olarak kurulan ALARKO, apartman kaloriferleri tesisi ve ısı sanayi müteahhitliği ile başladığı faaliyetini 1956 yılında, Tophane Caddesi’nde kurduğu atölyesi ve daha sonra Rami’deki ilk küçük fabrikası ile sürdürdü.

Yıllara göre çok önemli sayılan Sümerbank Malatya Bez fabrikası ilave dokuma tesisi ve Merkez Bankası Banknot Matbaası’nın klima santrallerinin tamamını yerli malzeme kullanarak gerçekleştirdi. Bunları zaman içinde birçok klima santrallerinin tesisi izledi. Sıhhatli bir büyüme gösteren ve buna paralel olarak organizasyon ve teknikte hızla gelişen ALARKO, sermayesini önce 80.000. – liraya, 1962’de de 300.000. – liraya çıkardı. Daha sonra 2.500.000.- liraya yükseltilen sermayesi ile güçlü bir kuruluş haline gelen ALARKO, 1963 yılı içinde 3.500.000. – lira sermayeli bir Anonim Şirket haline dönüşerek “ALARKO Sanayi ve Ticaret A.Ş.” adına aldı. Aynı yıl Türkiye Sınai Kalkınma Bankası kredisi ile Rami’ deki 14.000 m2’lik arsa üzerine kurulan fabrikada, ısıtma klima-pompa ve brülör tesisatı için gerekli araç ve gereçlerin imalatına başladı. Türkiye’ de sınai tesis yapımını gerçekleştiren ilk şirketlerden biri olan ALARKO, şirket sermayesinin yanı sıra halkın tasarruflarını da biraraya getirerek yatırıma yöneltmek amacıyla, 1973 yılında 65.000.000. – lira sermayeli halka açık bir holding haline geldi. 1954 yılında 2 kişilik kadrosu ve apartman kaloriferleri tesisatçılığı ile Türk Sanayi alemine ilk adımını atan ALARKO, bugün direkt ve dolaylı olarak iş imkanı yarattığı 6000’i aşkın mühendis, teknisyen, beyaz yakalı personel ve işçisi ile anahtar teslimi komple tesis taahhüdünden turizme, ağır makina sanayiinden konut yapımına su ürünlerinden enerji üretimine kadar uzanan çok geniş bir alanda faaliyetlerini sürdürmektedir.

 

Yetkili servisler Alarko Carrier’e bir sözleşme ile bağlı bağımsız kuruluşlardır.

Alarko Carrier servis elemanlarının eğitilmesini üstlenmiştir. Eğitimlerde başarılı olan servis elemanlarına sertifika verilir ve yetkilendirilir.

Yetkili servis elemanları iş başında standart servis elemanı kıyafetini giyer ve Alarko Carrier tarafından verilen tanıtım kartını kullanır.

Yetkili servislerin dükkan düzenleri, tabelaları, eksiksiz hizmet verebilmeleri için bulundurmaları gereken alet ve yedek parçalar Alarko Carrier tarafından belirlenir, ayrıca TSE belgesi alınır.

Servislerin hizmet kaliteleri ve teknik yeterlilikleri Alarko Carrier Müşteri Hizmetleri Müdürlükleri tarafından sürekli denetlenir. Gerektiğinde tekrar eğitim yapılır.

Büyük illerde servisler ürünlere göre gruplandırılmıştır.

Ürünlerle birlikte, iliniz veya semtinizdeki servisi bulmanızı sağlayacak bir “Servis Adres

Kitapçığı” verilir. Bu kitabı lütfen saklayınız. Ayrıca internette şu anda kullanmakta olduğunuz web sitemizden “Yetkili Servis Listesi” butonuna basarak hızla servisinize ulaşabilirsiniz.

Servislerin uygulamaları tavsiye edilen ücretleri Alarko Carrier tarafından belirlenir. Bu ücret dört unsuru içerebilir:

*

Ulaşım ve Arıza Tespit Bedeli: Servisin üründeki arızayı bulmak ve raporlamak amacıyla size ayıracağı zaman ve yol masrafları için belirlenen ücrettir. Bu hizmetten sonra servis işçilik ve yedek parça bedellerini müşteriye teklif eder, onay alınmasa dahi servis ulaşım ve arıza tespit bedelini hak eder. Arıza garanti dahilinde ise servis bu bedeli Alarko Carrier’dan alır.
*

Yol Ücreti: Servisin bölgesi ya da şehir dışına çıktığı zaman yapacağı fazladan yol bedelidir.
*

Bakım Onarım İşçilik Bedeli: Servisin cihaz üzerinde yapacağı işçilik bedelidir. Ücret Listelerinde tek tek bütün işlemlerin bedeli belirlenmiştir.
*

Yedek Parça Bedeli: Servisin kullandığı yedek parçalar için Alarko Carrier tarafından tavsiye edilen fiyatlar belirlenmiştir.

Servisler Alarko Carrier tarafından belirlenen ve tavsiye edilen ücretlerin üzerinde bir ücret alamaz. Uygulanan ücretleri yazılı belge olması halinde (teklif, servis raporu, fatura… vb) Alarko Carrier Müşteri Danışma Hattından (444 0 128) kontrol ederek onaylatabilirsiniz. Ayrıca teknik servis elemanı servis hizmetinden sonra doldurduğu ve size de imzalatarak onaylattığı formun bir kopyasını arşivler. İhtiyaç halinde burada yapılan işlemlerin uygunluğu tek tek kontrol edilir.

Servislerle ilgili herhangi bir sorununuzda, lütfen Alarko Carrier Müşteri Danışma Hattını (444 0 128) arayınız.

Alarko Carrier deneyimli servisleri ve merkezde kendi bünyesinde bulundurduğu uzman kadroları ile sorunlarınızı çözmeye hazırdır.

 

ileaykedo

Eryaman Arcelik Kombi Klima Servisi 272 82 92

ERYAMAN SOFBEN KLİMA SERVİSİ 0312 272 82 92
ARCELİK SOFBEN BAKIM TAMİR
ARCELİK SOHBEN BAKIM TAMİR
ARCELİK KLİMA BAKIM TAMİR
ARCELİK BRÜLÖR BAKIM TAMİR
ARCELİK HİDRAFOR BAKIM TAMİR
ANKARANIN HER BÖLGESİNE BİR TLFLA 7/24 GARANTİLİ HIZLI SERVİS
PAZAR GÜNLERİ SERVİSİMİZ VARDIR

ERYAMAN Arçelik Servisi 0312 272 82 92 Arçelik ERYAMAN Servis
Şofben klima kombi servisi.
ERYAMAN Arçelik Servisi
Şofben klima kombi teknik servisi olarak güvenli çözüm için doğru adrestesiniz.
İlkemiz Profesyonel kaliteli ve ekonomik Arçelik teknik servis hizmeti sunmaktır.
Türkiye’nin Lider firmalarından biri olan Arçelik ürünlerinin
Özel ERYAMAN Servisi olarak faaliyet göstermekteyiz.
Ankarada bulunan bütün bölgelere kaliteli hizmet verebilmek ve müşteri memnuniyetini
sağlayabilmek için 7 gün 24 saat Uzman Özel ERYAMAN Arçelik Servis ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.
ERYAMAN Arçelik Servis ekibimizin telefon numaralarından bizlere 7/24 saat ulaşabilirsiniz.
0312 272 82 92

 

Değerlerimiz

* Müşteri Odaklılık: Vizyon ve misyonumuzu ancak birbirimize müşteri gibi davranarak gerçekleştirebiliriz. Tüm müşterilerimize değer verir, onların itiyaçlarını anlamaya çalışırız.
* Yaratıcılık: Şirketimizin başarısının temelinde yenilikçilik yatar. Yeni yöntemler geliştirmek, fırsatlar yakalamak, problemleri çözmek ve mükemmeli yakalamak için.
* Değişime Açıklık: Yeni fikirleri denemekte ve öğrenmekte istekliyiz, bu sayede değişimlere uyum sağlarız. Çalışanlarımıza gerekli desteği ve araçları sağlayarak pozitif ve ilham veren bir iş ortamı oluştururuz.
* Proaktif olmak: Sorunlar ortaya çıkmadan nedenlerini tespit ederek, gerekli önlemleri alır; hataların tekrarlanmaması için adil çözümler üretiriz.
* Sorumluluk: Çalışanlarımızın profesyonel gelişimini sorumluluk alıp vererek destekleriz.
* Doğruluk: Doğruluk yol göstericimizdir. Kişisel ve iş ilişkilerimizde her zaman dürüstlüğü, yasalara uygunluğu ve şeffaflığı ön planda tutarız.
* Kültürel çeşitliliğe duyarlılık: Global düşünce yapısına sahip uluslararası bir şirketin üyesi olarak kültürel farklılıkları değerlendirir ve yönetiriz.
* Takım ruhu: Takım olarak başarıyı yakalamak için birbirimize yardım eder ve bundan keyif alırız

 

ARCELİK SOFBEN SERVİSİ ANKARA
ARCELİK SOFBEN SERVİSİ ÇANKAYA
ARCELİK SOFBEN SERVİSİ DİKMEN
ARCELİK SOFBEN SERVİSİ ÇAYYOLU
ARCELİK SOFBEN SERVİSİ BALGAT
ARCELİK SOFBEN SERVİSİ ÇUKURAMBAR
ARCELİK SOFBEN SERVİSİ EMEK MAH.
ARCELİK SOFBEN SERVİSİ BAHÇELİEVLER
ARCELİK SOFBEN SERVİSİ SEYRANBAGLARI
ARCELİK SOFBEN SERVİSİ CEVİZLİDERE

ARCELİK SOFBEN SERVİSİ ORAN
ARCELİK SOFBEN SERVİSİ BİRLİK MAH.
ARCELİK SOFBEN SERVİSİ ABİDİNPAŞA
ARCELİK SOFBEN SERVİSİ CEBECİ
ARCELİK SOFBEN SERVİSİ KURTULUŞ
ARCELİK SOFBEN SERVİSİ ÜMİTKÖY
ARCELİK SOFBEN SERVİSİ AYRANCI

ARCELİK SOFBEN SERVİSİ ERYAMAN
ARCELİK SOFBEN SERVİSİ ETLİK
ARCELİK SOFBEN SERVİSİ YENİMAHALLE
ARCELİK SOFBEN SERVİSİ BATIKENT
ARCELİK SOFBEN SERVİSİ İNCİRLİ
ARCELİK SOFBEN SERVİSİ GAZİ MAH.
ARCELİK SOFBEN SERVİSİ BEŞTEPE
ARCELİK SOFBEN SERVİSİ ŞENTEPE

ARCELİK SOFBEN SERVİSİ DEMETEVLER
ARCELİK SOFBEN SERVİSİ HASKÖY
ARCELİK SOFBEN SERVİSİ OSTİM
ARCELİK SOFBEN SERVİSİ SERHAT
ARCELİK SOFBEN SERVİSİ 100.YIL
ARCELİK SOFBEN SERVİSİ ABİDİN PASA
ARCELİK SOFBEN SERVİSİ AYDINLIKEVLER
ARCELİK SOFBEN SERVİSİ HASKÖY
ARCELİK SOFBEN SERVİSİ ERYAMAN
ÜMİTKÖY ARCELİK SOFBEN SERVİSİ, ÜMİTKÖY ARCELİK SERVİSİ
BİLKENT ARCELİK SOFBEN SERVİSİ, BİLKENT ARCELİK SERVİSİ
ERYAMAN ARCELİKSOFBEN SERVİSİ, ERYAMAN ARCELİK SERVİSİ
ÇUKURAMBAR ARCELİK SOFBEN SERVİSİ, ÇUKURAMBAR ARCELİK SERVİSİ
BAHÇELİEVLER ARCELİK SOFBEN SERVİSİ, BAHÇELİEVLER ARCELİK SERVİSİ
EMEK ARCELİK SOFBEN SERVİSİ, EMEK ARCELİK SERVİSİ
MALTEPE ARCELİK SOFBEN SERVİSİ, MALTEPE ARCELİK SERVİSİ
MEBUSEVLERİ ARCELİK SOFBEN SERVİSİ, MEBUSEVLERİ ARCELİK SERVİSİ
ERYAMAN ARCELİK SOFBEN SERVİSİ, ERYAMAN ARCELİK SERVİSİ
ETİMESGUT ARCELİK SOFBEN SERVİSİ, ETİMESGUT ARCELİK SERVİSİ
ERYAMAN ARCELİK SOFBEN SERVİSİ, ERYAMAN ARCELİK SERVİSİ
PURSAKLAR ARCELİK SOFBEN SERVİSİ, PURSAKLAR ARCELİK SERVİSİ
ELVANKENT ARCELİK SOFBEN SERVİSİ, ELVANKENT ARCELİK SERVİSİ
GÖLBAŞI ARCELİK SOFBEN SERVİSİ, GÖLBAŞI ARCELİK SERVİSİ
ESAT ARCELİK SOFBEN SERVİSİ, ESAT ARCELİK SERVİSİ
YILDIZ ARCELİK SOFBEN SERVİSİ, YILDIZ ARCELİK SERVİSİ
ÇANKAYA ARCELİK SOFBEN SERVİSİ, ÇANKAYA ARCELİK SERVİSİ
ANKARA ARCELİK SOFBEN SERVİSİ, ANKARA ARCELİK SERVİSİ
AYVALI ARCELİK SOFBEN SERVİSİ, AYVALI ARCELİK SERVİSİ
CEBECİ ARCELİK SOFBEN SERVİSİ, CEBECİ ARCELİK SERVİSİ
KAVAKLIDERE ARCELİK SOFBEN SERVİSİ, KAVAKLIDERE ARCELİK SERVİSİ
KIZILAY ARCELİK SOFBEN SERVİSİ, KIZILAY ARCELİK SERVİSİ
SIHHIYE ARCELİK SOFBEN SERVİSİ, SIHHIYE ARCELİK SERVİSİ
ULUS ARCELİKSOFBEN SERVİSİ, ULUS ARCELİKSERVİSİ
İNCEK ARCELİKSOFBEN SERVİSİ, İNCEK ARCELİKSERVİSİ
ERYAMAN ARCELİKSOFBEN SERVİSİ, ERYAMAN ARCELİKSERVİSİ MAMAK ARCELİKSOFBEN SERVİSİ, MAMAK ARCELİKSERVİSİ
ERYAMAN ARCELİKSOFBEN SERVİSİ, ERYAMAN ARCELİKSERVİSİ
ALTINDAĞ ARCELİKSOFBEN SERVİSİ, ALTINDAĞ ARCELİKSERVİSİ
AKDERE ARCELİKSOFBEN SERVİSİ, AKDERE ARCELİKSERVİSİ
BEYSUKENT ARCELİKSOFBEN SERVİSİ, BEYSUKENT ARCELİKSERVİSİ
ORAN ARCELİKSOFBEN SERVİSİ, ORAN ARCELİKSERVİSİ
AYDINLIKEVLER ARCELİKSOFBEN SERVİSİ, AYDINLIKEVLER ARCELİKSERVİSİ
SUBAYEVLERİ ARCELİKSOFBEN SERVİSİ, SUBAYEVLERİ ARCELİKSERVİSİ
KOLEJ ARCELİKSOFBEN SERVİSİ, KOLEJ ARCELİKSERVİSİ
TANDOĞAN ARCELİKSOFBEN SERVİSİ, TANDOĞAN ARCELİKSERVİSİ
ERYAMAN ARCELİKSOFBEN SERVİSİ, ERYAMAN ARCELİKSERVİSİ
İLKER ARCELİKSOFBEN SERVİSİ, İLKER ARCELİKSERVİSİ
ŞENTEPE ARCELİKSOFBEN SERVİSİ, ŞENTEPE ARCELİKSERVİSİ
GOP ARCELİKSOFBEN SERVİSİ, GOP ARCELİKSERVİSİ
KIRKKONAKLAR ARCELİKSOFBEN SERVİSİ, KIRKKONAKLAR ARCELİKSERVİSİ
TUZLUÇAYIR ARCELİKSOFBEN SERVİSİ, TUZLUÇAYIR ARCELİKSERVİSİ
SOKULLU ARCELİKSOFBEN SERVİSİ, SOKULLU ARCELİKSERVİSİ
HASKÖY ARCELİKSOFBEN SERVİSİ, HASKÖY ARCELİKSERVİSİ
KONUTKENT ARCELİKSOFBEN SERVİSİ, KONUTKENT ARCELİKSERVİSİ
ANGORA EVLERİ ARCELİKSOFBEN SERVİSİ, ANGORA EVLERİ ARCELİKSERVİSİ
UFUKTEPE ARCELİKSOFBEN SERVİSİ, UFUKTEPE ARCELİKSERVİSİ
ŞENTEPE ARCELİKSOFBEN SERVİSİ, ŞENTEPE ARCELİKSERVİSİ
DİKİMEVİ ARCELİKSOFBEN SERVİSİ, DİKİMEVİ ARCELİKSERVİSİ
DEMİRLİBAHÇE ARCELİKSOFBEN SERVİSİ, DEMİRLİBAHÇE ARCELİKSERVİSİ
TÜRKKONUT ARCELİKSOFBEN SERVİSİ, TÜRKKONUT ARCELİKSERVİSİ
ŞEHİTLİK ARCELİKSOFBEN SERVİSİ, ŞEHİTLİK ARCELİKSERVİSİ
ANITTEPE ARCELİKSOFBEN SERVİSİ, ANITTEPE ARCELİKSERVİSİ
İNCESU ARCELİKSOFBEN SERVİSİ, İNCESU ARCELİKSERVİSİ
DEDEEFENDİ ARCELİKSOFBEN SERVİSİ, DEDEEFENDİ ARCELİKSERVİSİ
SAİMEKADIN ARCELİKSOFBEN SERVİSİ, SAİMEKADIN ARCELİKSERVİSİ En çok kullanılan ARCELİKkombi modelleri, ARCELİKeurostar, ARCELİKnovastar, ARCELİKcalora, ARCELİKconfeo, ARCELİKfortius, ARCELİKwhiteplus , ARCELİKeuroplus modelleridir. ARCELİKeurostar ve junkers modelleri yaklaşık 15 yıldır sorunsuz ve tüketicilerini memnun ederek kullanılmaktadır. ARCELİKkombiler müşterilerini en çok memnun eden markadır. ARCELİKkombi ve doğalgaz sobalarınıza yıllık bakım yaptırmayı unutmayınız. Bacalı kombi kullanıyor iseniz mutlaka çelik baca takılmasında fayda vardır Bacalı kombiler ortamın oksijenini kullandıkları için daha sık temizlenmelidir.baca çekişi sık sık kontrol edilmelidir. Hermetik kombilerde baca eğimi aşağı olmak zorundadır, aksi takdirde kombinizin içine yağmur suyu girebilir.Kombinizi susuz bırakmayınız.yaz ve kış sürekli içinde 1.5 atü su olmak zorundadır.ARCELİKyoğuşmalı kombiler, diğer markalarda olduğu gibi yönetmelik ve standartlara uygun montaj edilmelidir. ARCELİKeurostar kombiniz var ise, kalorifer ısı ayar düğmesini sürekli aynı konumda tutmak yerine, arasıra farklı derecelerde kullanmayı deneyiniz. Yeni nesil kombilerde sıcak su ve kalorifer geçişini sağlayan motorlu üç yollu adında bir parça vardır.bu parça, zamanla sıkışabilmektedir, bu yüzden yaz aylarında 5 dk bile olsa kombinizi kalorifer konumuna getirip, daha sonra kombiyi kapatınız. Yeni tip kombiler her ne kadar teknolojik ve kullanım kolaylığı sağlasalar bile, eski tip cihazlarında sağlamlık ve dayanıklılığı tartışılmazdır. ARCELİKeurostar kombiniz var ise, sorun aşırı masraflı olmadığı sürece yeni kombi almamanızı öneririz. Çünkü bu kalitede ve sağlamlıkta bir kombi bulmanız, ve aynı konforu almanız güç olacaktır.Teknik servisimiz kış aylarında müşterilerimiz soğukta kalmasınlar.

Call Now Button(0312) 250 01 04