Batikent Ferroli Kombi Klima Servisi 250 01 04

Batıkent Ferroli Kombi Klima Servisi olarak Ferroli Markalı tüm klima ve kombilerinizin bakım ve onarımını yapıyoruz ,7 gün 24 saat kesintisiz hizmet sunuyoruz.Uzun yılların verdiği sektör tecrübesi ve kaliteli işçilik prensibiyle kaliteli personelimiz ve servis araçlarımızla günün her satinde ulaşabileceğiniz acil servis hizmeti vermekteyiz. Bütün personelimiz alanında uzmanlaşmıştır.

Geniş bir hizmet ağına sahip olan firmamız Batıkent in her tarafında arızalara çözüm üretmektedir. Orjinal yedek parçalar ile sizlere hizmet vermekteyiz. Yapılan bütün işlerimiz 1 yıl ürün ve işçi garantilidir. Uzman ve deneyimli teknik servis ekiplerimiz ile ürünleriniz hakkında servis talebinde bulunabilirsiniz.

Batıkent Ferroli Servisi bünyesindeki teknik ekiplerimiz, gelişen teknoloji ile birlikte çeşitli dönemlerde gereken eğitimleri almaya devam etmektedirler. Kendi bünyemizde oluşturduğumuz çalışma sistemi sayesinde kaliteden ödün vermeden, koşulsuz müşteri memnuniyeti, tecrübeli ekibiyle, taleplerinize zamanında ve hızlı servis anlayışı ile hizmetimizi vermekteyiz…

Ferroli Batıkent Servisi olarak Uzman teknisyenlerimiz ve son teknoloji araç ve ekipmanlar ile siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlar ile sunmaktayız. Firmamız ayrıca yaptığı tüm işçilik ve değişen yedek parçalara 1 yıl garantili teknik destek hizmetleri vermektedir.

ankara balgat ferroli kombi klima ariza bakim teknik servisi

Call Now Button(0312) 250 01 04