Batıkent Bosch Kombi Klima Servisi 250 01 04

bosch-250

 

Batıkent Bosch Kombi Klima Servisi olarak hedefimiz siz değerli müşterilerimize kaliteli,hızlı,güvenilir ve ekonomik hizmet sunabilmektir…Yıllardır bünyesinde bulundurduğu uzman Tekniker ve Teknisyen kadrosu ile, teknik hizmet ve Satış sonrası servis alanında ayrıcalıklı bir firma olma özelliğini taşır. Uzun yılların vermiş olduğu birikim ve farklı hizmet anlayışı sayesinde başarılı servis hizmetleri sunar ve bunun devamını sağlamak amacı ile yeniliklere açık kalarak yatırımlarını sürdürür. Yedek parça desteği, devamlılığı, satış sonrası hizmet ve müşteri memnuniyetini gerçekleştirmeyi hedefler ve bu doğrultuda sizlerin katkıları ile hedeflerine yön verir.

Batıkent Bosch Servisi olarak kalitede lider, teknolojide güncel, hizmette güvenilir ve kendini işine adamış bir kadro ile sizleri, bir müşteriden çok ailemizin bir mensubu olarak görmekteyiz. Samimiyetimizin kaynağı, işimize duyduğumuz saygı ve sevgidir.

Bosch Batıkent Servisi  Bosch kombi ve Bosch klimanızdaki yapılan işlem sonucunda 1 yıl garanti vermektedir. Kuruluş olarak önceliğimiz kullandığınız ürünlerin problemsiz, uzun ömürlü olmasını sağlamaktır.Modeli ne olursa olsun tüm Bosch marka kombi ve klimalarınızın bakım ,onarım ve tamir ihtyaçlarında haftanın hergünü 24 saat çağrı merkezimizi arayıp servis talebinde bulunmanız yeterli olacaktır.

 

slide1-250

Call Now Button(0312) 250 01 04