Batıkent Alarko Kombi Klima Servisi 250 01 04

alarko-250

 

Batıkent Alarko Kombi Klima Servisi  ekibinde bulunan konusunda uzman teknikerleri ile sizlere kaliteli ve güvenilir hizmet vermeyi esas edinmiştir. Firmamız yaptığı tüm işlerde, kullanıcı memnuniyetini esas almaktadır.Firmamız kaliteli iş anlayışını göz önüne alarak Isıtma Soğutma ve İklimlendirme sektöründe siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Batıkent Alarko  Servisimiz ,  alanında deneyimli ekip ve profesyonel kadromuzla Batıkent Bölgesine Alarko kombi-klima bakımı, Alarko Klima Montaj Demontajı , Alarko Kombi Klima arıza, Alarko Kombi Klima tamir, Alarko teknik servis hizmeti vermektedir.

Batıkent Alarko Kombi Klima Servisi Çağrı merkezimizi haftanın 7 günü arayabilir , Alarko Servis talebinde bulunabilirsiniz. Müşteri ilişkilerinde uzman temsilcilerimiz gelen servis taleplerini inceleyerek bulunduğunuz noktaya en yakın konumdaki mobil servis aracımızı en kısa sürede size yönlendirecektir.

Alarko Batıkent Servisimiz tarafından Alarko Cihazlarınızla ilgili yapılan işlemler ve değişen orjinal yedek parçalar 1 yıl Firma garantimiz altına alınır.Kaliteli Servis, Ekonomik fiyatlar,Garantili işlemler ve Güleryüzlü personel imkanlarımızdan faydalanabilmek için.Alarko Kombi ve Klimalarınızla ilgili her soru ve sorunda lütfen bizimle irtibat kurun…

slide1-250

Call Now Button(0312) 250 01 04