Balgat Demirdöküm Kombi Klima Servisi 272 82 92

ankara kombi klima servisi

Balgat DemirDöküm Kombi Klima Servisi Hizmette Kalitenin Tek Adresi !

Kombi ve Klima sektörlerinde yıllarca çeşitli şirketlerde çalışmış,alanında aldığı eğitimler neticesinde ustalık niteliğini sonuna kadar taşıyan deneyimli personel kadromuz ile siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için çabalamaktayız.

Yatırımlarımızı sektörün en iyisi olmak için kullanmaktayız. Yenilikçi ve ileri dönük prensip anlayışımızla sektördeki bir çok firmadan daha iyi olduğumuzu kanıtladık,en iyisi olmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Balgat DemirDöküm Kombi Klima Servisi olarak müşteri memnuniyeti ilkemizden hiç taviz vermeden,güleryüzlü ve garantili servis hizmetini siz değerli müşterilerimize yıllardır sunuyoruz.Sunmaya da devam edeceğiz.Bu yolda bizleri hiç yalnız bırakmayan müşterilerimize gönülden teşekkür ederiz.

Bizim sizlerden tek isteğimiz cihazlarınızın periyodik bakımlarını hiç aksatmadan her yıl yaptırmanızdır. Arızaların başlıca sebebi bakımsızlıktır. Dolaylı yollardan cihaz içine giren tozlar,cihazın hareketli parçalarını tıkar. Ayrıca yıpranmış ve değişmesi gereken parçalar erkenden tespit edilerek daha sonra çıkabilecek masraf minimuma indirgenir.

Değişen yedek parçalara 1 Yıl servis garantisi veriyoruz,1 Yıl içinde aynı parçadan kaynaklanan bir arıza görüldüğünde ücretsiz değişimini aradığınız gün yapıyoruz.

Kaliteli,Güleryüzlü ve Garantili Servis Hizmeti İçin İrtibat Numaralarımızdan Bizlere Ulaşıp Adres Kaydı Bırakabilirsiniz …

ankara kombi klima servisi

Call Now Button(0312) 250 01 04