Balgat Alarko Kombi Klima Servisi 272 82 92

ankara

Balgat Alarko Kombi Klima Servisi ; Alarko Kombi ve Alarko Klimalarınızın bütün arızalarınızı çözecek kalitede hizmet sağlar. Personelimiz alanında eğitimli, kalitesinden ödün vermeden müşteri memnuniyeti esas alarak hizmet vermektedir.  Çağrı merkezimizi aradıktan kısa bir süre sonra size en yakın mobil ekibimiz yönlenir ve Alarko Cihazınızın arızalarını büyük bir ustalıkla çözer. Balgat Alarko Kombi Klima Servisi Balgat bölgesinin geneline hizmet vermektedir. Alarko Kombi Servisi Kombinizde oluşan problemlerin giderilmesinde üstün memnuniyetinizi ön planda tutarak hızlı ve ekonomik çözümler üretir.

Balgat Alarko Servisimiz ,Balgat Bölgesinde Alarko Kombi Klima Arıza, Alarko Kombi Klima  Bakım, Alarko Kombi Klima Onarım hizmetlerini Alarko kullanıcılarına sunmaktadır.

Müşteri memnuniyetini kazanmayı esas alan Balgat Alarko Kombi Klima Servisi bu prensibini kazanabilmek adına sizlere kaliteli, hızlı ve en önemlisi güvenilir bir hizmet sunmaktadır. Bir teknik servisten arzu edeceğiniz şekil de hizmet sunan firmamız sizlere memnuniyet garantisi verebilmektedir. Ayrıca servisimizin yaptığı her işlemden emin olmamıza rağmen yapılan işlem ve değişen parçaya (1) yıl garanti vermektedir.

Balgat Alarko Servisimiz sizler için 7–24 hizmet sunmakta, çağrı merkezimize servis talebin de bulunduktan kısa süre sonra sizlere ulaşmaktadır. Çağrı merkezi çalışanımız size en yakın bölgede ki gezici servis aracımızı yönlendirerek en hızlı şekil de hizmet görmenizi sağlamaktadır. Servisimizden hizmet talep edebilmek için çağrı merkezimizi arayıp, bilgilerinizi vermeniz yeterli olacaktır.

 

 

Call Now Button(0312) 250 01 04