Ayrancı Protherm Kombi Servisi 272 82 92

Ayrancı Protherm Kombi Servisi Firmamız, Protherm Kombilerinize özel teknik servis olarak hizmet vermektedir. Yetkili Servis değildir. Tüm hizmetlerimiz 1 yıl garantilidir. Teknik servis ekiplerimizin tamamı konusunda eğitimli ve tecrübelidir. Sorunlarınız göz açıp kapayıncaya kadar uzman teknisyenlerimiz tarafından giderilecektir. Cihazınızın arızası tespit edildikten sonra size gerekli bilgiler verilir, kabul etmeniz durumunda cihazınızın tamir işlemini yapmaktayız.

Soğuk kış aylarında evlerimizi ısıtan ve sıcak su ihtiyacımızı rahatça gidermemizi sağlayan Protherm kombilerimiz kullanıcı hataları gibi nedenlerle arızalanabilmekte veya sürekli kullanım nedeniyle  bakım ve kontroller gerektirmektedir. Tüm bu rutin kontroller ve arızaların onarımı için Ayrancı Protherm Servisi, en kaliteli ve güvenilir hizmeti vermeyi amaçlar ve bölgelere yayılarak en hızlı şekilde hizmet almanızı sağlar.

PROTHERM Kombinizin daha sorunsuz ve uzun ömürlü olması açısından Protherm Ayrancı Servisinize yıllık periyodik bakım yaptırmanızı tavsiye ederiz. Kombinizin Toz kapmasını göz önünde bulundurarak  her yıl, en geç iki yılda bir bakıma almalısınız.Hermetik kombiler dışarıdan hava alıp verdiği için tozlanma miktarı daha fazladır.Bu miktar üst katlara çıktıkça dahada azalmaktadır.

Protherm Kombi servisini çağırmadan önce mutlaka şunlara bakmanız gerekir :

  1. Sigortaya elektirik geliyormu fişi takılımı
  2. Gaz ve su vanalarını kontrol ediniz.
  3. Kombi su basıncının birbuçuk bar olmasına dikkat edin altında olursa çalışmaz.
  4. Kombinin Baca borusunu kontrol edin çıkmış olabilir.

Call Now Button(0312) 250 01 04