Ayrancı Alarko Kombi Klima Servisi 272 82 92

Ayrancı Alarko Kombi Klima Servisi ; Alarko  Kombi ve Alarko Klimalarınızla ilgili herhangi bir konuda teknik desteğe ihtiyaç duyduğunuzda bize ulaşmanız halinde uzman teknisyenleri sayesinde cihazınızın durumuna göre yerinde sorununuzu gidermektedir. Eğer probleminiz servis yerinde giderilemeyecek  durumdaysa Ayrancı Alarko Servisimiz,Alarko Cihazınızı merkez servisimize getirir. Tamir sonrası tüm testleri yapılıp adresinizde montajı yapılarak size teslim edilir.

 

Alarko Klima Bakımı

Alarko Klimaların bakım işlemine başlamadan önce klima iç ünitesinin kasası öncelikle sökülür.alarko carrier klima,’nın kasası söküldükten sonra özel kimyasal  ilaçla iç üniteye püskürtme yapılır, İç ünitenin kasası ve filtleleri banyoda veya uygun bir yerde ilaçlanıp temizlenir, ardından alarko carrier  klima’nın dış ünitesine de bakım ilacı püskürtülür.Alarko Klimanızın bakımı bittikten sonra iç ünite kasası yerine takılır, temiz bir bezle  etrafı silinip kurulama işlemi yapılır ve klimanızın bakım işlemi bitmiş olur.

Alarko Kombi Bakımı

Alarko Kombilerin  bakımını düzenli olarak (en azından yılda 2 kere) yaptırmanızda fayda var. Kışa girerken yapılan bakım çok önemlidir. Kışa girerken ve kış ortasında yapılan bu bakımlar sizi daha fazla masraftan ve arızalardan korur.

Neden Önemli?
Arızaları Önler
Cihazın verimini arttırır
Tasarruf Sağlar
Uzun dönemde cihazın kullanım ömrünü arttırır .

Ayrancı Alarko Kombi Klima Servisimizce Yapılan Hizmetler ve Değişen Orjinal Parçalar 1 yıl boyunca Firmamız tarafından garanti altına alınır…

Call Now Button(0312) 250 01 04