Aydınlıkevler Vaillant Kombi Servisi 385 91 76

vaillant-385

 

Aydınlıkevler Vaillant Kombi Klima Servisi ; deneyimli teknisyenleri ve geniş yedek parça stoğu sayesinde artık arızalarınız göz açıp kapayıncaya kadar kısa bir süre içerisinde giderilmektedir. Aydınlıkevler Bölgesinde aynı gün hizmet veren firmamızı haftanın 7 günü 24 saat arayabilir hemen Vaillant Kombi Klima Servis talebinde bulunabilirsiniz.

Aydınlıkevler Vaillant Kombi Klima Servisi olarak ”Müşteri memnuniyetini” hedefleyen bir anlayışa sahip,kendi bünyemizde oluşturduğumuz mobil servis ağı ile tüketicilemize en kaliteli ve en hızlı servis hizmetini  sunmayı amaçlıyoruz.

Aydınlıkevler Vaillant Kombi Klima Servisi bilgisayar kontrollü,özel eğitimli,konusunda uzman teknikerler ile  günün her saati servis hizmeti vermektedir.Servis organizasyon bölümü tarafından teknik ekiplerimiz müşteriye gitmeden önce arayarak, müsait olup olmadığı sorgulanır,eğer müşterimiz müsait ve evde reşit bir kişi var ise servis hizmeti verilir.Servis teknikerleri araçlarında bulunan yedek parça,takım ve ölçü aletleri ile cihazın yerinde bakım onarım işlemini yaparlar.

Aydınlıkevler Vaillant Kombi Klima Servisi olarak amacımız; Vaillant kullanıcılarını Yetkili Servis tekelinden ve mağduriyetinden kurtararak,kaliteli ekonomik garantili teknik servis hizmetiyle tanıştırmaktır.

Haftanın 7 günü 24 saat çağrı merkezlerimizi arayıp servis talebinde bulunabilirsiniz.

Aydınlıkevler Vaillant Kombi Klima Servisimizce Yapılan İşlemlerde İşçilik ve Değişen Yedek Parça Garantisi Firmamızca Verilmektedir…

Baymak Ankara Servisi

 

Call Now Button(0312) 250 01 04