Aydınlıkevler Protherm Kombi Servisi 385 91 76

protherm-385

 

Aydınlıkevler Protherm Kombi Servisi olarak Her gün daha fazla müşteri memnuniyeti sağlayarak ,Aydınlıkevler Protherm Kombi kullanıcılarının teknik servis  ihtiyacını, deneyimli personelimiz ile güler yüzle sonlandırmak her zaman için en önemli misyonumuz olmuştur.

Protherm Kombınızın arıza vermeden sağlıklı çalışabilmesi ve evinizde yakıt tasarrufu sağlaması için Aydınlıkevler Protherm Servisimize her sene düzenli olarak kombi bakımı yaptırmanız gerekir. Çünkü bakımı yapılmayan kombinin verimi düşüp yaktığı doğalgaz miktarı yükselir. Kombi bakımı düzenli olarak yapılan yaşam alanlarında yuzde 30 yakıt tasarrufu sağlandığı bir gerçektir. Kısaca doğalgaz faturası geldiğinde kötü bir sürprizle karşılaşmamak için her sene kombi bakımı yaptırmanız gerekir.

Elektronik aletlerin tümünde olduğu gibi yaşam alanlarında kullanılan tüm kombi çeşitlerinde de arıza vermesi olasıdır. Protherm Aydınlıkevler Servis olarak, müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimizle kombi servis alanında siz değerli müşterilerimizin kombi arızalarına yerinde ve tam zamanında müdahale ediyoruz. Kombinizin onarımı esnasında orijinal yedek parça kullanırken onarım yaptığımız hizmete 1 yıl garanti veriyoruz. Kombinizde oluşacak tüm arızalarınız için sadece 1 telefon kadar uzağınızdayız.

 

slide1-385

Call Now Button(0312) 250 01 04